Dr. Ceuracle

Ilość produktów: 19

Marka będąca pionierem w dziedzinie kosmeceutyków w Korei, która wspomaga w walce z różnorodnymi problemami skórnymi. Zaawansowane technologie i wieloletnie badania zapewniają najlepsze działanie produktów, nawet dla najbardziej wymagających cer. Charakterystyczny symbol na opakowaniu to połączenie znaku procenta z ziarenkami, co odnosi się do życia i oparcia produktów na naturalnych surowcach. Poznaj markę i ciesz się efektami na skórze!

Koreańska marka kosmetyczna Dr. Ceuracle powstała w 2000 roku na fali popularności azjatyckimi metodami pielęgnacji, w jakich zakochał się cały świat. Producent ten stawia na tworzenie tak zwanych kosmeceutyków, czyli kosmetyków działających jak farmaceutyki. Połączenie natury z apteczną precyzją świadczy zresztą samo logo Dr. Ceuracle: znak stężenia procentowego z ziarenkami zamiast kółek. Skuteczność produktów tego koreańskiego brandu gwarantują liczne badania i testy, jakim poddawane są wszystkie formuły. Dzięki temu wiesz, że inwestujesz w kosmetyki nie tylko skuteczne, ale też całkowicie bezpieczne w stosowaniu.

Dr. Ceuracle - apteczna precyzja, kosmetyczny hit

Oferta marki Dr. Ceuracle to szeroki wybór produktów dostosowanych do potrzeb różnych typów cer. Takie składniki jak naturalne glinki, wyciąg z zielonej herbaty czy drzewa herbacianego, kwas hialuronowy, probiotyki czy kwasy, zapewniają najlepsze efekty w najkrótszym czasie, jednocześnie bez skutków ubocznych, takich jak podrażnienia. W jakie kosmeceutyki z oferty koreańskiej marki Dr. Ceuracle warto zainwestować? Dużą popularnością cieszą się formuły wzbogacone o ekstrakt z drzewa herbacianego, doskonałe do pielęgnacji cery z problemami, nie tylko związanymi z trądzikiem młodzieńczym. Godne uwagi są też złuszczające płatki do twarzy, nasączane kwasami PHA i LHA, odpowiednie między innymi do skóry o szarym kolorycie czy dojrzałej. Hitem jest także wegańska esencja, która łączy w sobie działanie esencji i toniku.
pixel