Tołpa

Ilość produktów: 118

Polska marka, której charakterystycznym wyróżnikiem są stosowane w formułach torf i borowina tołpa®. Marka od wielu lat tworzy kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, w których wykorzystuje innowacyjne składniki aktywne pochodzenia naturalnego. Wartościami marki jest autentyczność, prostota, skuteczność, piękno i odkrywanie. Poznaj ofertę marki już teraz!

ilość produktów: 30/118
Tołpa to polska marka kosmetyczna, której nazwa odnosi się do nazwiska profesora Stanisława Tołpy, polskiego botanika, który opracował preparat czynny biologicznie preparat torfowy o niezwykłych właściwościach czynnych biologicznie. Na bazie tego właśnie odkrycia tworzone są najpopularniejsze, flagowe produkty marki tołpa. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło “mała wielka pielęgnacja”, za którym kryje się prawda o tym, jak ważne są codzienne czynności - z pozoru drobne i nieistotne, ale przekładające się na imponujący efekt. Z tak przemyślanym podejściem do pielęgnacji możesz w szybkim czasie oczekiwać naprawdę niezwykłym rezultatów w postaci zdrowej, czystej skóry bez dotychczasowych problemów.

Nie tylko torf. Poznaj niezwykłe składniki w produktach marki tołpa

Co w ofercie marki tołpa zasługuje na Twoją uwagę? Możemy śmiało powiedzieć, że takich produktów są co najmniej dziesiątki. W zależności od swoich potrzeb, możesz wybrać właściwie każdy rodzaj produktu, jaki jest niezbędny w dobrze przygotowanej kosmetyczce. To nie tylko toniki do twarzy, płyny micelarne, kremy i maski, ale też balsamy do ciała, sera do biustu, płyny do higieny intymnej czy kosmetyki do włosów Każdy z tych kosmetyków opiera się oczywiście o najlepsze składniki. Poza wyciągiem z torfu to także między innymi ekstrakty z korzenia lukrecji gładkiej, bławatka czy korzenia łopianu, oleje naturalne, kwas salicylowy czy glikolowy, glinki, oligosacharydy. Wszystkie działają z korzyścią dla Twojego piękna!
pixel