Tołpa

Ilość produktów: 110

POCHODZENIE

Tołpa to polska marka kosmetyczna. Tworzą ją osoby, dla których prof. Stanisław Tołpa był autorytetem.

PRODUKTY

Firma tworzy ekologiczne produkty do skóry twarzy, ciała, włosów i higieny jamy ustnej. Ich opakowania są zdatne do recyklingu.

CIEKAWOSTKA

Stanisław Tołpa był polskim botanikiem, który opracował preparat torfowy o niezwykłych właściwościach czynnych biologicznie. To dzięki jego odkryciu marka obecnie tworzy swoje produkty.

Tołpa oferuje kosmetyki dla świadomych kobiet i mężczyzn, które oparte są na skutecznych, naturalnych surowcach. W preparatach do pielęgnacji twarzy wykorzystuje głównie unikalny ekstrakt z torfu tołpa®, natomiast do pielęgnacji ciała stosuje borowinę tołpa®, czyli rodzaj ekstraktu torfowego. Posiadają one cenne właściwości, w tym wzmacniają strukturę skóry, odnawiają jej komórki i hamują rozwój bakterii. Marka przykłada wielką wagę, by kosmetyki były przebadane alergologicznie, a dzięki temu odpowiednie dla każdego.

ilość produktów: 21/110
Tołpa to polska marka kosmetyczna, której nazwa odnosi się do nazwiska profesora Stanisława Tołpy, polskiego botanika, który opracował preparat czynny biologicznie preparat torfowy o niezwykłych właściwościach czynnych biologicznie. Na bazie tego właśnie odkrycia tworzone są najpopularniejsze, flagowe produkty marki tołpa. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło “mała wielka pielęgnacja”, za którym kryje się prawda o tym, jak ważne są codzienne czynności - z pozoru drobne i nieistotne, ale przekładające się na imponujący efekt. Z tak przemyślanym podejściem do pielęgnacji możesz w szybkim czasie oczekiwać naprawdę niezwykłym rezultatów w postaci zdrowej, czystej skóry bez dotychczasowych problemów.

Nie tylko torf. Poznaj niezwykłe składniki w produktach marki tołpa

Co w ofercie marki tołpa zasługuje na Twoją uwagę? Możemy śmiało powiedzieć, że takich produktów są co najmniej dziesiątki. W zależności od swoich potrzeb, możesz wybrać właściwie każdy rodzaj produktu, jaki jest niezbędny w dobrze przygotowanej kosmetyczce. To nie tylko toniki do twarzy, płyny micelarne, kremy i maski, ale też balsamy do ciała, sera do biustu, płyny do higieny intymnej czy kosmetyki do włosów Każdy z tych kosmetyków opiera się oczywiście o najlepsze składniki. Poza wyciągiem z torfu to także między innymi ekstrakty z korzenia lukrecji gładkiej, bławatka czy korzenia łopianu, oleje naturalne, kwas salicylowy czy glikolowy, glinki, oligosacharydy. Wszystkie działają z korzyścią dla Twojego piękna!
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel