BasicLab

Ilość produktów: 67

BasicLab to polska marka, która szczególnie wsłuchuje się w potrzeby klientów. W swoich recepturach stosuje skuteczne składniki aktywne o udowodnionym działaniu oraz podaje informacje o ich stężeniach. Jednocześnie ma w portfolio produkty bezpieczne nawet dla dzieci. Ta innowacyjna marka stale się rozwija i dba o środowisko dzięki wykorzystywaniu opakowań z recyklingu. Przekonaj się!

ilość produktów: 30/67

Kosmetyki BasicLab - pielęgnacja twarzy, włosów i ciała

Jeśli szukasz najwyższej jakości produktów do pielęgnacji skóry twarzy, całego ciała oraz włosów dla siebie i swojej rodziny, sięgnij po produkty BasicLab. To polska marka kosmetyczna stworzona przez dwie pasjonatki, które za cel postawiły sobie produkcję wszechstronnych kosmetyków dedykowanych różnym potrzebom.

Linie kosmetyków BasicLab

W ofercie marki można znaleźć kilka różnych gam produktów, w tym Esteticus (sera i kuracje z wysokimi stężeniami substancji aktywnych, od witaminy C po retinol), Famillias (kosmetyki pielęgnacyjne dla całej rodziny, w tym dzieci już o 1. miesiąca życia), Micellis (produkty oczyszczające, bazujące na micelach, dopasowane do różnych typów cer), Capillus (szampony i odżywki do włosów), Anti-Perspiris (antyperspiranty i dezodorant bez aluminium), Acidumis (peelingi kwasowe), Protecticus (produkty z kategorii ochrona przeciwsłoneczna). Wysoce skuteczne, bezpieczne i dokładnie przebadane, sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.

BasicLab, czyli wszystko, co potrzebujesz mieć w swojej łazience

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kosmetyków opracowanych z myślą o wypełnieniu zmarszczek lub nawilżeniu cery, ochronie skóry całego ciała czy zagęszczeniu i wzmocnieniu włosów, w ofercie marki BasicLab znajdziesz wszystko, co warto mieć w kosmetyczce. To formuły polecane przez kosmetologów i rekomendowane przez wiernych klientów. Co ciekawe, właśnie firma BasicLab jako jedna z pierwszych w Polsce wprowadziła opakowania wytworzone z surowców pochodzących recyklingu, dzięki czemu możesz mieć pewność, że dbasz nie tylko o siebie i swoich najbliższych, ale też o całą planetę.

pixel