zapytaj eksperta

Mokosh

Ilość produktów: 39

Marka wywodzi się z Polski, reprezentuje nurt naturalnej pielęgnacji. Formuły produktów obfitują w najwyższej jakości surowce pochodzenia naturalnego, a opakowania produktów są zdatne do recyklingu i ponownego wykorzystania, gdyż firma jest zaangażowana w dbanie o planetę. Marka z sukcesem weszła na polski oraz europejski rynek i każdego dnia zyskuje coraz szersze grono zarówno stałych klientów indywidualnych, jak i salonów SPA. Poznaj markę i stań się jednym z miłośników!

ilość produktów: 30/39
Zapoznaj się z bogatym katalogiem oryginalnych kosmetyków polskiej marki Mokosh i sięgnij po te z nich, których skład oraz właściwości idealnie wpisują się w szczególne potrzeby Twojej skóry. Z myślą o klientkach sklepu Cosibella.pl przygotowaliśmy m.in. takie kosmetyki Mokosh jak balsamy i masła do ciała, różnego rodzaju peelingi, organiczne oleje kosmetyczne, kremy wygładzające i wiele innych.

Ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji twarzy Mokosh

Marka Mokosh specjalizuje się w produkcji naturalnych kosmetyków bazujących na organicznych, przede wszystkim roślinnych substancjach aktywnych, przeznaczonych do pielęgnacji skóry twarzy i całego ciała. Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć m.in. po wygładzające kremy do twarzy - to naturalne kosmetyki Mokosh dedykowane paniom poszukującym skutecznego wsparcia dla cery, charakteryzujące się silnymi właściwościami nawilżającymi, odżywczymi i regeneracyjnymi, skutecznie odmładzające skórę, nadające jej większą elastyczność i gładkość. W sklepie znajdziesz również kosmetyki tonizujące, aktywne peelingi pomagające w złuszczaniu uszkodzonego naskórka czy brązujące balsamy Mokosh Cosmetics, które nadadzą Twojej cerze piękny kolor oliwkowej opalenizny.

Naturalne kosmetyki do ciała

Poza kremami i innymi produktami kosmetycznymi dedykowanymi pielęgnacji cery, w ofercie marki Mokosh znajdziesz również bogaty wybór balsamów, olejków i innych preparatów naturalnych do pielęgnacji całego ciała. Tego typu kosmetyki Mokosh to m.in. brązujące balsamy i maski o właściwościach odżywczych, specjalne kremy Mokosh wypełniające do biustu, olejki roślinne o różnorodnych właściwościach, peelingi czy sole do kąpieli. Szczególnie interesującą propozycją wydają się zestawy kosmetyczne tej marki - możesz sięgnąć m.in. po serum do twarzy lub krem rozświetlający w komplecie z balsamem brązującym.

Skorzystaj z bogatej oferty produktowej naszego sklepu, sięgając po wybrane kosmetyki Mokosh. To nowoczesne, naturalne preparaty dedykowane pielęgnacji twarzy i ciała, bazujące na organicznych składnikach aktywnych, łagodne dla skóry, ale charakteryzujące się dużą skutecznością działania. Poznaj Mokosh, już dziś zamawiając wybrane z kosmetyków tej polskiej marki!
pixel