Mokosh

( ilość produktów: 60 )

POCHODZENIE

Mokosh Cosmetics to polska firma, która została założona przez Annę Didiuk oraz Annę Rutkowską-Didiuk w kwietniu 2014 roku.

PRODUKTY

W ofercie marki znajdziemy szeroki wybór naturalnych i ekologicznych produktów do pielęgnacji twarzy oraz ciała. Minimalistyczne opakowania są zdatne do recyklingu i ponownego wykorzystania.

CIEKAWOSTKA

Nazwa firmy pochodzi od starosłowiańskiej Mokosz - bogini ziemi, wilgoci, urodzaju i płodności, która w pradawnych wierzeniach opiekowała się plonami i kobietami.

Mokosh wyróżnia się najwyższą jakością surowców i dużą skutecznością działania. Marka z sukcesem weszła na polski oraz europejski rynek i każdego dnia zyskuje coraz szersze grono zarówno stałych klientów indywidualnych, jak i salonów SPA. Dowodem na to są liczne nagrody i wyróżnienia, które otrzymała w rozmaitych kategoriach.

Firma Mokosh jest bardzo zaangażowana w dbanie o naszą Planetę. Z jej inicjatywy powstał projekt #ZiemiaToDom, który ma na celu poszerzanie świadomości i ukazywanie możliwości w zakresie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Marka zachęca każdego do wzięcia udziału w projekcie. Ty też możesz, podobnie jak Cosibella, dołączyć i pomóc chronić naturę!

Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel