Zuzanna Panuszewska

Cześć, Mam na imię Zuza
Cześć, Mam na imię Zuza
Moja przygoda z kosmetologią zaczęła się od pielęgnacji włosów i … trądziku. Chęć posiadania długich i pięknych włosów sprawiła, że sporo buszowałam w internecie i wraz z włosowymi blogerkami uczyłam się czytać składy produktów - składnik po składniku. W pewnym momencie moja baza surowców kosmetycznych zrobiła się już bardzo pokaźna i przyszła pora, na poszerzenie jej także o produkty do pielęgnacji twarzy. Gdy kolejne koleżanki ze szkoły zabierały mnie ze sobą na zakupy, żeby dobrać krem, czy szampon, zrozumiałam, że stanowi to dużo większą część mojego życia, niż tylko hobby. Studia usystematyzowały moją wiedzę i jeszcze bardziej zachęciły do działania.

Fascynują mnie nowe surowce, ich połączenia, badania, jednocześnie uwielbiam pielęgnację domową, a jej odpowiedni dobór i szybkie efekty dają olbrzymią satysfakcję. Lubię tłumaczyć wszystkie te schematy i dzielić się wiedzą, jeżeli trafiłeś kiedyś na mnie, na naszej infolinii, z pewnością przepadliśmy w dłuższej, niż dwie minuty rozmowie.

Moja cera po walce z trądzikiem i leczeniu dermatologicznym jest wrażliwa i bardzo alergiczna. Przetłuszczaniem najbliżej mi do cery normalnej, jednak w dalszym ciągu dbam o to, żeby nie pojawiały się nowe niedoskonałości, a na noc uwielbiam treściwe, mocno nawilżające formuły.
Moja specjalność
PIELĘGNACJA PRZY DERMO-KURACJACH
SKÓRA ALERGICZNA
SKÓRA WRAŻLIWA
SKÓRA SUCHA/ODWODNIONA
PRZEBARWIENIA
ŚWIADOMA PIELĘGNACJA WŁOSÓW
Zobacz materiały, które stworzyłam
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel