Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Dostępny stacjonarnie

Ilość produktów: 1782

Cosibella Corner
Zapraszamy Cię do szczególnych miejsc na mapie Warszawy. Mowa o Cosibella Corner znajdującym się w dwóch lokalizacjach - przy ulicy Łuckiej 18 oraz Jana Pawła Woronicza 24. To nie tylko sklep, w którym znajdziesz swoje ulubione kosmetyki lub odbierzesz zamówienie ze sklepu internetowego. Zawsze możesz do nas zajrzeć, aby porozmawiać o problemach Twojej skóry i możliwych rozwiązaniach. Nasze ekspertki doradzą Ci, jakie kosmetyki są dla Ciebie najlepsze i w jaki sposób ich używać, aby otrzymać upragnione efekty.

Zabiegi pielęgnacyjne
Cosibella Corner to także miejsce, w którym możemy dla Ciebie wykonać zabieg, który uzupełni Twoją codzienną pielęgnację. Umów się na wizytę i oddaj się w ręce jednej z naszych doświadczonych kosmetolożek. W ofercie mamy szeroką ofertę zabiegów pielęgnacyjnych dopasowanych do każdego typu skóry. Nasze specjalistki zadbają, aby czas spędzony przez Ciebie w naszym salonie był dla Ciebie chwilą relaksu, na którą zasługujesz. Zajrzyj do nas i sprawdź, w jaki sposób możemy o Ciebie zadbać.

Wybierz lokalizację salonu Corner