Ministerstwo Dobrego Mydła

Ilość produktów: 47

POCHODZENIE

Polska marka kosmetyczna założona przez siostry Anię i Ulę Bieluń w Kamieniu Pomorskim.

PRODUKTY

Producent oferuje naturalne ręcznie wyrabiane mydła oraz kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Część opakowań jest szklana, część z innych materiałów, które nadają się do recyklingu.

CIEKAWOSTKA

Rolę w założeniu firmy odegrała m.in. książka pt. „Czekolada” autorki Joanne Harris, w której główna bohaterka prowadzi sklep z czekoladkami i zawsze wie, co dla kogo będzie najlepsze.

Ministerstwo Dobrego Mydła to niewielka rodzinna manufaktura kosmetyczna, charakteryzująca się dbałością o każdy szczegół. Do przygotowania swoich kosmetyków Ministerstwo zaopatruje się w wysokiej jakości półprodukty i surowce. Podobnie jak składy kosmetyków, szata graficzna i etykiety wyróżniają się prostotą i minimalizmem.

Asortyment marki obejmuje produkty zmiękczające, nawilżające, odżywiające, łagodzące podrażnienia i wzmacniające barierę ochronną naskórka, dlatego każdy, niezależnie od wieku, z pewnością wybierze odpowiednie dla siebie.

Sortowanie
ilość produktów: 21/47
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel