Dermalogica

Ilość produktów: 53

POCHODZENIE

Dermalogica® to amerykańska marka założona w Los Angeles w 1986 roku przez Jane i Raymonda Wurwand.

PRODUKTY

Marka oferuje profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji skóry odpowiadające na różne jej problemy.

CIEKAWOSTKA

W 2011 roku Dermalogica® uruchomiła program FITE (Financial Independence Through Entrepreneurship), wspierający kobiety na całym świecie w rozpoczęciu lub rozwijaniu działalności gospodarczej.

Misją marki jest poprawa zdrowia skóry. Jej twórcy skupiają się na profesjonalnym, ponadczasowym i holistycznym podejściu do pielęgnacji. Stawiają na rozwój i edukację dotyczącą najnowocześniejszych technik zabiegowych i produktowych.

Wielokrotnie nagradzane, zaawansowane preparaty zostały stworzone w oparciu o składniki aktywne o udowodnionym naukowo działaniu. Podzielone są na systemy:
Daily Skin Health - kompleksowy program pielęgnacyjny dopasowany do indywidualnych potrzeb skóry,
- AGE Smart® - stworzony z myślą o starzejącej się skórze,
- UltraCalming™ - natychmiastowa i długotrwała ulga dla skóry wrażliwej i nadwrażliwej,
- Active Clearing - skuteczna walka z trądzikiem u osób dorosłych i z oznakami starzenia się skóry,
- PowerBright TRx™ - rozjaśnienie skóry i niwelowanie nierównomiernego kolorytu,
- Clear Start™ - eksperckie podejście na młodzieńcze problemy skóry,
- Body Collection - relaksacyjna, domowa pielęgnacja jak w salonie SPA,
- Daylight Defence - zdrowa skóra dzięki ochronie przeciwsłonecznej.

Od 1999 roku Fundacja Dermalogica® promuje niezależność finansową kobiet i wspiera lokalne organizacje pomagające kobietom i dzieciom w trudnej sytuacji materialnej. Fundacja jest finansowana z zysków ze sprzedaży produktów Dermalogica®.

ilość produktów: 21/53
Dermalogica to amerykańska marka kosmetyczna, założona w Los Angeles w 1986 roku przez Jane i Raymonda Wurwand. Nie trzeba jej przedstawiać miłośniczkom zaawansowanej pielęgnacji, bo na popularność tego producenta od lat wpływają nie tylko znakomite recenzje użytkowniczek, ale też entuzjastyczne oceny znanych gwiazd, które chętnie sięgają po produkty Dermalogica. Marka ta skupia się na jednej, ważnej misji: na przywróceniu skórze zdrowia, co możliwe jest wyłącznie dzięki częściowemu, holistycznemu i przede wszystkim profesjonalnemu podejściu do pielęgnacji cery. Preparaty Dermalogica były wielokrotnie nagradzane, a ich działanie jest udowodnione naukowo.

Systemy pielęgnacji według Dermalogica

Pielęgnacja, jaką oferuje amerykańska marka Dermalogica swoim klientom podzielona jest dla ułatwienia na kilka systemów. Daily Skin Health to kompleksowy program pielęgnacyjny dla różnych typów cer. AGE Smart stworzony został z myślą o dojrzałej skórze. UltraCalming przynosi natychmiastową i długotrwałą ulgę dla skóry wrażliwej i nadwrażliwej, nadreaktywnej. Active Clearing pomaga walczyć zarówno z trądzikiem, jak i pierwszymi objawami starzenia się skóry. PowerBright TRx to kompleksowe rozjaśnienie skóry i niwelowanie nierównomiernego kolorytu. Clear Start oferuje eksperckie podejście do problemu trądziku młodzieńczego. Body Collection zapewnia relaksacyjną, domową pielęgnację rodem z gabinetu odnowy biologicznej. Daylight Defence to z kolei system dedykowany ochronie przeciwsłonecznej.
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel