Bioup

Ilość produktów: 29

Rodzima marka, która z ogromną pasją i skrupulatnością tworzy naturalne, wegańskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i włosów. Składniki pochodzą ze sprawdzonych źródeł, a produkty są bezpieczne, dzięki szeregom badań laboratoryjnych. Marka wierzy, że naturalne kosmetyki skutecznie wspierają skórę w walce ze szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i ze zmianami zachodzącymi w skórze wraz z upływem lat. Przekonaj się już dziś!

POCHODZENIE

BIOUP to polska marka kosmetyczna założona przez Karolinę Sałas-Szlejter.

PRODUKTY

Marka w swojej ofercie posiada wegańskie, organiczne i naturalne kosmetyki, przeznaczone do pielęgnacji skóry twarzy.

CIEKAWOSTKA

Założycielka wiele lat temu pokochała produkty naturalne, które pomogły jej wrażliwej, alergicznej skórze. Sama zaczęła zdobywać wiedzę o surowcach naturalnych i tworzyć proste kosmetyki, co m.in. przyczyniło się do powstania BIOUP.

BIOUP dużą uwagę przywiązuje zarówno do przemyślanych receptur, jak i każdego etapu produkcji swoich kosmetyków. Produkty marki powstają z doskonale i rzetelnie dobranych surowców, często pozyskiwanych z rodzimych polskich oraz europejskich źródeł. Posiadają także odpowiednie badania konsumenckie, co zapewnia bezpieczeństwo ich stosowania.

Marzeniem założycielki jest, aby kosmetyki, które tworzy, były źródłem zadowolenia i aby dzięki nim skóra piękniała każdego dnia. Swoje produkty kieruje przede wszystkim do kobiet z pierwszymi oznakami starzenia. Marka wierzy, że bezpieczne i naturalne kosmetyki są w stanie skutecznie wesprzeć skórę w walce ze szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i ze zmianami zachodzącymi w skórze wraz z upływem lat.

pixel