Veoli Botanica

Ilość produktów: 28

Przeglądając porfolio polskiej marki Veoli Botanica, poznasz naturalne kosmetyki bazujące na roślinnych składnikach pozyskiwanych ze sprawdzonych źródeł, wykorzystujące nowoczesne technologie. Marka w swojej ofercie posiada produkty przygotowujące skórę na każdym etapie pielęgnacji - od toników, przez serum, aż po kremy BB z filtrem. Sprawdź i wypełnij kosmetyczkę naturalnością!

POCHODZENIE

Veoli Botanica to polska marka założona w 2016 roku przez Monikę Solorz.

PRODUKTY

Kosmetyki pielęgnacyjne marki są certyfikowane, wegańskie i powstające ze składników polskich upraw. Jako opakowania wykorzystuje szklane, farmaceutyczne butelki i słoiczki zdatne do recyklingu.

CIEKAWOSTKA

Nazwa marki Veoli Botanica powstała od anagramu słowa olive i symbolizuje odwracanie procesów starzenia się skóry, wykorzystując naturalne zasoby roślinne.

Marka stawia na podium kobiety XXI wieku i to im dedykuje swoje produkty. Znajdziesz u nas nagradzane kosmetyki polecane do zarówno do skóry młodej, jak i dojrzałej oraz wrażliwej, wymagającej regeneracji i odświeżenia.

Veoli Botanica skupia się na holistycznym podejściu do swojego organizmu. Pragnie, by Twoja codzienna rutyna była przyjemnym rytuałem SPA, a nie tylko wymogiem. Dlatego przy produkcji swoich kosmetyków wykorzystuje innowacyjne składniki oparte na tradycyjnych kompleksach roślinnych połączone z relaksującymi zapachami.

Drogocenne substancje aktywne w postaci wyciągów, ekstraktów i olejów z kwiatów lub owoców bogate są m.in. w antyoksydacyjne witaminy. Dzięki temu działają przeciwstarzeniowo, ochronnie, nawilżająco i silnie odżywczo na Twoją skórę.

pixel