zapytaj eksperta

Dr. Jart +

Ilość produktów: 48

Pochodząca z Korei Południowej marka Dr. Jart+ oferuje kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała oraz kremy BB. Jej nazwa jest skrótem od "Doctor Join Art", co nawiązuje do filozofii marki, która oznacza połączenie wiedzy dermatologicznej i sztuki. Marka przywiązuje wagę zarówno do receptur swoich kosmetyków, jak i nowoczesnego wyglądu ich opakowań. Sprawdź jej produkty!

ilość produktów: 30/48
Jeśli interesujesz się koreańską pielęgnacją urody, markę Dr. Jart+ kojarzysz na pewno. To założony w 2004 roku brand, który cieszy się zasłużoną sławą na całym świecie, w tym także w Polsce. Jej pomysłodawcą i założycielem był dermatolog dr Sung Jae Jung oraz architekt Jin Wook Lee. Do nauki i sztuki nawiązuje zresztą sama nazwa Dr. Jart+ , która jest wariacją na temat frazy “Doctor Join Art". W praktyce oznacza to nie tylko nowoczesne, starannie opracowane w laboratoriach formuły, ale też nowoczesny wygląd kosmetyków - zaskakujące opakowania i intrygujące nośniki, jak w przypadku kultowych masek w płachcie. Produkty Dr. Jart+ starają się odpowiadać na wszystkie najważniejsze problemy skórne, z jakimi borykają się klienci brandu, począwszy od oznak starzenia, utraty jędrności, pierwszych zmarszczek przez niedoskonałości i wypryski, przebarwienia, podrażnienia po naczynka. W ofercie koreańskiej marki Dr. Jart+ znajdziesz receptę na wszystko!

Dobry design, najlepszy skład - kosmetyki Dr. Jart+, które warto przetestować

Co według nas jest absolutnym hitem wśród propozycji marki Dr. Jart+, które znajdziesz w naszym sklepie? Koniecznie przetestuj działanie kultowych już masek do twarzy w płachcie, na przykład tych o działaniu hydro-nawilżającym czy ujędrniającym. Na całym globie świetnie sprzedaje się także pianka oczyszczająca, a także słynny krem do twarzy Cicapair, który koryguje zaczerwienienia. Jeśli potrzebujesz więcej inspiracji, koniecznie zajrzyj do kolorowej i designerskiej oferty tych szalenie skutecznych kosmetyków rodem z Korei!
pixel