Dr. Jart +

Ilość produktów: 20

POCHODZENIE

Dr. Jart+ to koreańska marka kosmetyczna powstała w 2004 roku. Jej twórcami i pomysłodawcami byli - lekarz Dr. Sung Jae Jung oraz architekt Jin Wook Lee.

PRODUKTY

Marka oferuje produkty do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, a także kremy BB.

CIEKAWOSTKA

Dr. Jart jest skrótem od "Doctor Join Art", co nawiązuje do filozofii marki, którą opisują jako połączenie wiedzy dermatologicznej i sztuki. Marka przywiązuje uwagę zarówno do formuł swoich kosmetyków, jak i nowoczesnego wyglądu ich opakowań.

Dr. Jart+ w swoich kosmetykach wykorzystuje nowoczesne technologie, zaawansowane formuły i najbezpieczniejsze składniki. Każdego dnia specjaliści dermatologii pracują nad nieustannym ulepszaniem produktów i tworzeniem nowych linii. Celem Dr. Jart+ jest bowiem tworzenie rozwiązań, które zaradzą wszelkim problemom skórnym. Kosmetyki marki przeznaczone do różnych rodzajów skóry – wrażliwej, podrażnionej, naczyniowej oraz mieszanej. Z powodzeniem z kosmetyków mogą korzystać również osoby borykające się z problemem trądziku różowatego.

To co niewątpliwie wyróżnia markę to jej powiązanie ze sztuką. Marka oprócz współpracy z wybitnymi dermatologami, kolaboruje także z artystami i designerami. Wrażliwość artystyczna produktów Dr. Jart+ przejawia się w ciekawych i niepowtarzalnych opakowaniach oraz na ich kanałach komunikacyjnych.

Sortowanie
Jeśli interesujesz się koreańską pielęgnacją urody, markę Dr. Jart+ kojarzysz na pewno. To założony w 2004 roku brand, który cieszy się zasłużoną sławą na całym świecie, w tym także w Polsce. Jej pomysłodawcą i założycielem był dermatolog dr Sung Jae Jung oraz architekt Jin Wook Lee. Do nauki i sztuki nawiązuje zresztą sama nazwa Dr. Jart+ , która jest wariacją na temat frazy “Doctor Join Art". W praktyce oznacza to nie tylko nowoczesne, starannie opracowane w laboratoriach formuły, ale też nowoczesny wygląd kosmetyków - zaskakujące opakowania i intrygujące nośniki, jak w przypadku kultowych masek w płachcie. Produkty Dr. Jart+ starają się odpowiadać na wszystkie najważniejsze problemy skórne, z jakimi borykają się klienci brandu, począwszy od oznak starzenia, utraty jędrności, pierwszych zmarszczek przez niedoskonałości i wypryski, przebarwienia, podrażnienia po naczynka. W ofercie koreańskiej marki Dr. Jart+ znajdziesz receptę na wszystko!

Dobry design, najlepszy skład - kosmetyki Dr. Jart+, które warto przetestować

Co według nas jest absolutnym hitem wśród propozycji marki Dr. Jart+, które znajdziesz w naszym sklepie? Koniecznie przetestuj działanie kultowych już masek do twarzy w płachcie, na przykład tych o działaniu hydro-nawilżającym czy ujędrniającym. Na całym globie świetnie sprzedaje się także pianka oczyszczająca, a także słynny krem do twarzy Cicapair, który koryguje zaczerwienienia. Jeśli potrzebujesz więcej inspiracji, koniecznie zajrzyj do kolorowej i designerskiej oferty tych szalenie skutecznych kosmetyków rodem z Korei!
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel