NIOD

Ilość produktów: 25

POCHODZENIE

NIOD przynależy do firmy DECIEM, która pochodzi z Kanady. Powstała w 2013 roku z inicjatywy Brandona Truaxe - informatyka i przedsiębiorcy kosmetycznego irańsko-kanadyjskiego pochodzenia.

PRODUKTY

Marka specjalizuje się w produkcji kosmetyków o właściwościach anti-aging. Ich opakowania są zdatne do recyklingu.

CIEKAWOSTKA

Jak sama nazwa wskazuje - Non-Invasive Options in Dermal science - kosmetyki te są wytwarzane z myślą o nieinwazyjnych zabiegach, dzięki którym Twoja skóra może nabrać odmłodzonego, świeżego wyglądu.

NIOD opiera się na nowoczesnej nauce, jednak jest mocno zakorzeniony w znanych i sprawdzonych recepturach. Oferuje on serie formulacji nieformalnie nazwanych Yešti, które pozwalają ulepszyć ich pierwotne postaci. Profesjonalne kosmetyki są odpowiedzią na dermatologiczne i chirurgiczne zabiegi estetyczne. Dedykowane są dla każdego, zarówno skór suchych, wrażliwych, dojrzałych, jak mieszanych, tłustych i problematycznych.

NIOD jest siostrzaną marką The Ordinary oraz ośmiu innych marek należących do DECIEM.

Firma dba o środowisko i do pakowania swoich produktów wykorzystuje kartony neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla. Obecnie firma DECIEM pracuje także przy dwóch projektach w Kanadzie mających na celu sadzenie drzew w miejscach, które tego potrzebują.

ilość produktów: 21/25
NIOD to marka-córka kanadyjskiej firmy DECIEM i marka-siostra marki The Ordinary, która również robi spektakularną karierę. Została założona w 2013 roku przez Brandona Truaxe, informatyka i przedsiębiorcę kosmetycznego irańsko-kanadyjskiego pochodzenia. Nazw brandu jest akronimem wyrażenia Non-Invasive Options in Dermal Science, które można przetłumaczyć z języka angielskiego jako “Nieinwazyjne rozwiązania w dermatologii”.

Dokładnie taka idea przyświeca produktom NIOD. Wytwarzane są po to, żeby możliwe było zadbanie o świeży, młodzieńczy wygląd bez konieczności poddawania się ryzykownym procedurom medycznym czy kosmetycznym. Dedykowane potrzebom wielu różnych typów skór, w tym wrażliwych, trądzikowych, dojrzałych czy mieszanych.

Piękno na receptę, ale bez skalpela - pielęgnacja według NIOD

Wszystkie kosmetyki NIOD opierają się na sprawdzonych naukowo recepturach, które potrafią zaskoczyć swoją innowacyjnością. To coś w sam raz dla tych kobiet, którym nie wystarczą najprostsze składniki i które mają naprawdę wysokie wymagania. Kompleks miedzi, peptydowe roztwory o bardzo niskiej masie cząsteczkowej, dysmutaza ponadtlenkowa, oczyszczona luteina? To nie tylko pojęcia, które kojarzą się z lekcją chemii, ale przede wszystkim gotowa recepta na gładką, młodzieńczo wyglądającą, czystą i świetlistą cerę.

W ofercie marki NIOD warto zwrócić uwagę przede wszystkim na wysoko skoncentrowane sera - nie tylko do całej twarzy, ale też do wybranych jej partii, na przykład ust. Receptury opracowane w laboratoriach NIOD bez wątpienia odmienią Twój sposób myślenia o zatrzymaniu młodości na dłużej, bez interwencji chirurga plastycznego.
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel