zapytaj eksperta

Timeless

Ilość produktów: 26

Produkty amerykańskiej marki Timeless charakteryzują szczególnie krótkie składy pozbawione zbędnych substancji. Mimo to jej formuły odznaczają się wysoką skutecznością działania - to zasługa zawartości przebadanych składników aktywnych. Prostota receptur sprawia, że są bezpieczne do stosowania nawet przy skórze wrażliwej. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź przewodnik po produktach - pomoże Ci w wyborze odpowiedniego produktu.

Timeless to amerykańska marka z Kalifornii, która pojawiła się na rynku w 2009 roku, od tamtej pory uzupełniając swoją ofertę o kolejne produkty wypełnione po brzegi składnikami aktywnymi o najwyższej jakości i ponadprzeciętnej skuteczności. Produkty Timeless polecane są posiadaczkom wielu różnych typów cer, od wrażliwych przez problematyczne po dojrzałe. Właśnie aspekt zatrzymywania czasu i przedłużania młodzieńczego wyglądu cery wpisany jest nawet w samą nazwę firmy (angielskie słowo “timeless” można rozumieć z jednej strony jako “pozbawiony czasu”, a z drugiej - “ponadczasowy”). Kalifornijska marka stara się tworzyć specyfiki przyjazne nie tylko najbardziej wymagającym skórom, ale też środowisku naturalnemu. Formuły Timeless często kryte są w szklanych opakowaniach, a sama firma namawia klientki do recyklingowania butelek.

Zatrzymaj czas z kompleksową pielęgnacją Timeless

Co z asortymentu Timeless warto mieć w swojej kosmetyczce? Przede wszystkim naturalne i w 100% czyste oleje arganowe, idealne nie tylko do demakijażu, ale też jako rodzaj serum pielęgnacyjnego na noc. Warto też skusić się na kremy do twarzy i pod oczy, sera upiększające z witaminami lub kwasem hialuronowym czy na spraye do twarzy z aktywnymi składnikami. Timeless to nie tylko produkty pielęgnacyjne, ale też przydatne akcesoria pielęgnacyjne, takie jak specjalne wałki derma roller do domowej mikrodermabrazji igłowej. W połączeniu z antystarzeniowymi czy rozjaśniającymi przebarwienia kosmetykami zdziałają cuda porównywalne do zabiegów w profesjonalnych gabinetach.
pixel