Karty podarunkowe

Karty podarunkowe Cosibella
Podaruj możliwość wyboru
SPRAWDŹ
Nasze karty podarunkowe będą najlepszym prezentem dla Twoich bliskich!

Posiadacze tej karty będą mogli zrobić zakupy zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym, a do wyboru będą mieli całą dostępną ofertę Cosibelli.
wygodna forma prezentu
zawsze trafiony upominek
idealne na każdą okazję
Wybierz kartę podarunkową i nigdy więcej nie martw się, że nie trafisz z prezentem.
Nasze karty podarunkowe będą najlepszym prezentem dla Twoich bliskich! Posiadacze tej karty będą mogli zrobić zakupy zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym, a do wyboru będą mieli całą dostępną ofertę Cosibelli. Wybierz kartę podarunkową i nigdy więcej nie martw się, że nie trafisz z prezentem.
Konsultacja Kosmetologiczna
na prezent

Strach przed kolejnym nietrafionym kosmetykiem dla bliskiej Ci osoby? Nasi kosmetolodzy dobiorą je za Ciebie. Konsultację Kosmetologiczną możesz również kupić
na prezent!

Strach przed kolejnym nietrafionym kosmetykiem dla bliskiej Ci osoby? Nasi kosmetolodzy dobiorą je za Ciebie. Konsultację Kosmetologiczną możesz również kupić na prezent!

Podaruj swojemu bliskiemu konsultację w postaci Vouchera, który otrzymasz od nas mailowo po zakupie konsultacji. Dodatkowo osoba obdarowana otrzyma 20 zł zniżki na zakupy w naszym sklepie.

Najczęściej zadawane pytania

Jak działa karta podarunkowa Cosibella?

Na karcie podarunkowej dostępne są środki, które można wykorzystać na zakupy w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym cosibella.pl. Wartość dostępnych środków zależy od kupującego kartę. Do karty podarunkowej dołączony jest jej indywidualny numer, a także numer PIN, dzięki któremu można dokonać płatności za zakupy.

Jaki jest okres ważności karty podarunkowej?

Karta podarunkowa jest ważna 12 miesięcy od daty zakupu.

Jak sprawdzić dostępne środki?

Po zalogowaniu na swoje konto, w sekcji: Profity za bycie lojalnym klientem oraz na stronie cosibella.pl/code znajduje się aktualne saldo karty. Karty podarunkowe występują w kwotach: 100 zł, 200 zł i 300 zł.

Jakie są dostępne nominały kart podarunkowych?

Karty podarunkowe występują w kwotach: 100 zł, 200 zł i 300 zł.

Jak mogę zapłacić kartą podarunkową?

W momencie dokonywania płatności w sklepie internetowym wpisz numer oraz PIN swojej karty podarunkowej, który dostaniesz w mailu. Jeżeli dokonujesz zakupu w sklepie stacjonarnym, po prostu podaj otrzymany numer karty i PIN obsłudze sklepu.

Co zrobić jeśli wartość koszyka przekroczy dostępne saldo karty?

Jeżeli wartość zakupów przekracza środki dostępne na karcie, różnicę dopłacisz dowolną dostępną formą płatności w ostatnim kroku zamówienia.

Więcej informacji o kartach podarunkowych znajdziesz w naszym Regulaminie
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel