zapytaj eksperta

Nature Queen

Ilość produktów: 57

Nature Queen jest jedną z polskich marek, która reprezentuje nurt naturalnej pielęgnacji skóry. Oferuje w pełni naturalne i ekologiczne produkty do pielęgnacji twarzy i ciała oraz półprodukty i akcesoria. Kładzie nacisk również na jakość - od zrównoważonych upraw, z których pochodzą surowce, po transport kosmetyków do klienta. Zapoznaj się z ofertą i rozpieść skórę naturalną pielęgnacją!

ilość produktów: 30/57

POCHODZENIE

Jest to polska marka kosmetyczna.

PRODUKTY

W ofercie marki znajdziemy naturalne i ekologiczne produkty do twarzy, ciała oraz półprodukty.

CIEKAWOSTKA

Firma kieruje się twierdzeniem, że zdrowie i uroda powinny iść ze sobą w parze, a to, co najpiękniejsze i najlepsze pochodzi z natury.

Kosmetyki Nature Queen są ekologiczne i spełniają rygorystyczne normy jakościowe. Wśród asortymentu marki znajdziemy szeroki wybór preparatów, które mają działanie silnie odżywcze, przeciwstarzeniowe i stanowią bombę witaminową dla skóry.

Marka kładzie duży nacisk na jakość swoich produktów, jednocześnie ekskluzywnych i odpowiednich cenowo. W zależności od wymagań Twojej cery odkryjesz zarówno kosmetyki dla skóry naczyniowej, wrażliwej, suchej i dojrzałej, jak i tłustej, mieszanej i problematycznej.

W 2019 roku marka Nature Queen zdobyła tytuł Kobiecej Marki Roku.

pixel