Trust My Sister

Ilość produktów: 25

Dbaj o włosy z marką Trust My Sister! To firma kosmetyczna specjalizująca się w produkcji środków dedykowanych pielęgnacji, odbudowie i wzmacnianiu włosów każdego rodzaju. Niezależnie od tego, jakie masz włosy, w ofercie marki znajdziesz mnóstwo dedykowanych im kosmetyków naturalnych. Są to szampony, odżywki, maski, odżywcze oleje czy środki do stylizacji. Sprawdź na Cosibella.pl i wybierz coś dla siebie!

Kosmetyki do pielęgnacji włosów prostych, falowanych i kręconych

Oryginalne kosmetyki do włosów Trust My Sister to trzy kategorie produktów przeznaczonych do codziennej pielęgnacji włosów o różnym poziomie porowatości, czyli naturalnego stopnia rozchylenia łuski włosa. Są to szampony, odżywki i maski do włosów o niskim, średnim i wysokim poziomie porowatości, czyli odpowiednie dla włosów prostych i gładkich, ze skłonnością do falowania oraz naturalnie kręconych. Każda kategoria kosmetyków Trust My Sister ma nieco inny skład i związanie z nim właściwości, co sprzyja prawidłowej pielęgnacji włosów wszystkich typów.

Wybrane produkty Trust My Sister - dla piękna Twoich włosów

Odwiedzając nasz sklep, masz możliwość sięgnięcia po wybrane kosmetyki tej cieszącej się coraz większą popularnością marki. Są to maski i szampony do włosów odpowiednie dla włosów nisko-, średnio- i wysokoporowatych. W ich składzie znajdziesz różnorodne produkty pochodzenia roślinnego, które służą nie tylko prawidłowemu odżywieniu włosów, ale także ich optymalnemu nawilżeniu, nabłyszczeniu i wygładzeniu. W sklepie znajdziesz również oferowane przez markę specjalne kremy i żele do stylizacji włosów, bawełniane ręczniki, a nawet czepki z mikrofibry.

Niezależnie od rodzaju włosów, w ofercie Trust My Sister znajdziesz mnóstwo naturalnych kosmetyków służących ich codziennej pielęgnacji i skutecznej odbudowie, przeznaczonych do wzmocnienia włosów osłabionych i ułatwiających ich stylizację. Skorzystaj z naszego pośrednictwa, by zamówić interesujące Cię ich rodzaje. Sprzedajemy szampony, odżywki, maski i wiele więcej. Zapraszamy do składania zamówień!
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel