Holika Holika

Ilość produktów: 61

Wywodząca się z Korei Południowej marka Holika Holika oferuje kosmetyki do twarzy i ciała. Kultowe produkty pochodzą z serii z aloesem. Jest nim żel aloesowy o wszechstronnym zastosowaniu oraz niezwykle lekki krem z filtrem. Według marki kluczem do zdrowej skóry jest kompleksowa, dziesięcioetapowa pielęgnacja. W odpowiedzi na to tworzy kosmetyki dla każdego z tych etapów. Sprawdź je!

ilość produktów: 30/61
Holika Holika to jedna z najlepiej rozpoznawalnych na całym świecie koreańskich kosmetyków idealnie wpisujących się w założenia filozofii K-Beauty. Pierwszy sklep tego brandu powstał w 2010 roku, a od tamtego czasu zdążył on zaskarbić sobie przychylność klientek i ekspertów. Przykład? Seria z aloesem Holika Holika otrzymała w 2014 roku nagrodę GOOD DESIGN przyznawaną przez Ministerstwo Przemysłu w Korei Południowej oraz złotą nagrodę PENTAWARDS 2016. Należy też do kosmetyków najchętniej kupowanych przez fanki naturalnej pielęgnacji.

Ale w firmowej ofercie znajdziesz o wiele więcej kosmetycznych przebojów: kremy do twarzy z miodem lub ceramidami, miodowe maski na noc, maseczki w płachcie z roślinnymi ekstraktami lub z peptydami, witaminowe sera czy maski do dłoni i stóp.

Kompleksowa troska o urodę według Holika Holika

Każdy produktów Holika Holika zadba o Twoją urodę, nie narażając Cię na niebezpieczeństwo podrażnień czy alergii. W końcu nie bez przyczyny marka Holika Holika od początku swojej działalności na rynku inwestuje w badania nad najnowszymi technologiami w dziedzinie kosmetologii i stawia wyłącznie na wysokiej jakości, naturalne i skuteczne składniki aktywne. Produkty Holika Holika przede wszystkim nawilżają, odżywiają, działają przeciwzapalnie i przyspieszają procesy regeneracyjne w naskórku.

Tajemnicza nazwa brandu pochodzi od angielskiego przyrostka “holic” stosowanego w pojęciach sugerujących szczególny pociąg do czegoś, a jednocześnie od koreańskiego pojęcia “holida”, oznaczającego pokusę. Ta nazwa najlepiej wyraża uzależnienie od kompleksowej pielęgnacji urody w oparciu o najlepsze w swojej klasie kosmetyki.
pixel