Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

The Ordinary

The Ordinary to kanadyjska marka kosmetyczna firmy DECIEM, która poruszyła ziemię i stała się pionierem w minimalistycznych składach. Co sprawia, że The Ordinary pokochał każdy? Przede wszystkim bardzo proste i przejrzyste składy, dzięki którym każdy może stworzyć idealną pielęgnację dla każdego. Wszystkie kosmetyki mają określone i ukierunkowane działanie oraz jawnie podane stężenie głównego składnika aktywnego w kosmetyku. Skupienie marki na innowacyjności i prostocie w formulacjach sprawiło, że The Ordinary pokochał każdy.


The Ordinary - proste składy dla każdego

Każda osoba borykająca się ze swoim problemem skórnym znajdzie odpowiedzieć w marce The Ordinary. W przypadku zmarszczek będzie to retinol 0,5%, osobom ze stanami zapalnymi sprawdzi się serum z niacynamidem i cynkiem, z przebarwieniami tonik z kwasem glikolowym lub serum z alfa arbutyną, a dla osób, którym brakuje nawilżenia polecamy krem NMF. Przejrzyj artykuły Cosibella o The Ordinary i znajdź coś dla siebie!

 

Jak opóźnić starzenie? Pielęgnacja przeciwstarzeniowa

Każdy z nas dąży do zachowania młodego wyglądu jak najdłużej. Duże znaczenie w procesie starzenia się skóry odgrywa genetyka, styl życia oraz warunki środowiskowe, w jakich żyjemy, ale także pielęgnacja naszej skóry. W dzisiejszym wpisie przedstawimy Wam kilka ważnych kroków, które warto podjąć w prewencji przeciwstarzeniowej oraz w momencie, kiedy pierwsze oznaki starzenia już się pojawią.

Kompleksowa pielęgnacja z The Ordinary - jak łączyć?

Bestsellerowe kosmetyki The Ordinary były już wiele razy przedstawiane, jednak chciałabym przybliżyć Ci kilka nowości, kilka bestsellerów i mniej znanych produktów. A może zastanawiasz się jak łączyć kosmetyki The Ordinary? Które serum z retinolem wybrać, albo jaki kwas będzie odpowiedni dla Twojej skóry? Przeczytaj wpis i wybierz produkt The Ordinary dla siebie.

Bestsellery The Ordinary - co warto kupić?

Uważasz, że kosmetyki The Ordinary są Ci znane, ale czy wiesz, jakie składniki, działanie i pH ma każdy z produktów? Krwawy peeling, krem NMF odbudowujący barierę hydrolipidową, serum z niacynamidem na stany zapalne i nie tylko... Przejdź do artykułu i dowiedz się, jakie są najlepsze produkty marki The Ordinary!

Zamienniki The Ordinary - jak zastąpić te bestsellerowe produkty?

Jesteśmy zasypywani wiadomościami odnośnie dostępności The Ordinary, co nas bardzo cieszy. Staramy się sprostać Waszym oczekiwaniom, dlatego bez końca zamawiamy ogromne ilości Waszych ulubionych produktów. Niestety nie wszyscy z Was mają tyle szczęścia, aby zakupić odpowiednie dla siebie produkty. We wpisie poznasz zamienniki sławnych produktów The Ordinary, które zostały wybrane przez naszych kosmetologów. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie produkty mają podobne działanie, czytaj dalej.

Skwalan i bariera hydrolipidowa - zadbaj o barierę ochronną skóry

Każda z nich ma swoją rolę. Jednak nasz naskórek nie spełniałby swoich podstawowych funkcji, gdyby nie jego integralna część - warstwa hydrolipidowa. Wierzchnia warstwa naszej skóry usiana jest ujściami gruczołów łojowych (tak, nasze nieszczęsne „pory”) i potowych nie bez powodu, bo to właśnie ich produkty tworzą barierę hydrolipidową.

Kwasy AHA i BHA w kosmetyce – złuszczanie martwego naskórka

O kwasach zazwyczaj zaczyna być głośno wraz z nadejściem jesieni. Wzrasta zainteresowanie zarówno kosmetykami, jak i zabiegami gabinetowymi z użyciem tych substancji (tzw. peelingi chemiczne). Pomimo tego, że temat co roku powraca, nadal zdarza się, że budzi wątpliwości. Jeśli chcesz dowiedzieć się o właściwościach i zastosowaniu kwasów, czytaj dalej.
pixel