Zabieg z retinolem – Reti Peel – Cosibella Corner

0 0 3 min
Zabieg z retinolem – Reti Peel – Cosibella Corner
Cosibella Corner
0 0 3 min

Spis treści

  Czas na odmłodzenie! Twoja skóra utraciła swoją jędrność, jest słabo nawilżona, a w lustrze coraz częściej widzisz zmarszczki, których wcześniej nie było? Niestety nasza skóra już po 25 roku życia traci poziom nawilżenia i swoją jędrność, jeżeli ktoś ma bogatą mimikę, to też pojawiają się pierwsze linie i drobne zmarszczki. Jeżeli chcesz wpłynąć na ten proces i w skuteczny sposób poprawić stan swojej skóry – zabieg Reti Peel jest stworzony dla Ciebie!

  Czym jest Reti Peel?

  Reti Peel to zaawansowany system silnie odmładzający, wykorzystujący unikalny podwójny kompleks o łącznym stężeniu 10%, bazujący na czystym retinolu, który jest wzbogacony witaminą E oraz witaminą C i jej pochodnej. Jest to zabieg skuteczny i co jest ważne bezbolesny! Warto podkreślić, że zabieg nie wyklucza nas z aktywności życia codziennego, ponieważ skóra nie jest silnie podrażniona ani zaczerwieniona, nie występują obrzęki. Nie wymaga kilkudniowej rekonwalescencji. Reti Peel to niezwykle wysoka skuteczność w walce z objawami starzenia, z przebarwieniami jak również z brakiem gęstości czy też elastyczności skóry.

  Zabieg z retinolem - Reti Peel - Cosibella Corner

  Reti Peel – efekty

  • Ujednolicony koloryt skóry,
  • rozjaśnienie przebarwień,
  • zredukowanie drobnych linii i zmarszczek,
  • przywrócenie jędrności i napięcia skóry,
  • zwiększone nawilżenie skóry,
  • wygładzona skóra.

  Jak wygląda zabieg Reti Peel?

  Reti Peel to dwuetapowy system odmładzania, na który składa się z zabieg profesjonalny wykonywany w gabinecie, jak również kontynuacja zabiegu w warunkach domowych.

  Pierwsza faza to zabieg w gabinecie, którego kluczowym elementem jest spotęgowany kompleks retinolu o najwyższym stężeniu 10%, wzmocniony unikalną kompilacją kwasów AHA. Wpływa na głębsze warstwy skóry, inicjując procesy naprawcze, przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry.

  Drugi etap trwa kolejnych 7 dni i polega na aplikacji specjalistycznego kremu RetiPeel do nocnej odnowy skóry, który otrzymasz w prezencie. Preparat, w skład którego wchodzi kompleks retinolu o stężeniu 2,5%, papaina oraz składniki odżywcze, efektywnie wygładza, niweluje niedoskonałości cery, przywracając młody wygląd, zwiększając poziom nawilżenia oraz nadając jednolity koloryt.

  Przebieg zabiegu Reti Peel

  Reti Peel – wskazania

  Reti Peel – przeciwwskazania

  Reti Peel wykonuje się w serii 2 zabiegi w odstępach 7-10 dni.

  Zalecenia po zabiegu Reti Peel

  Skóra po zabiegu nie wymaga kilkudniowej rekonwalescencji, tak jak jest w przypadku innych zabiegów na bazie retinolu. Po zabiegu może pojawić się lekkie złuszczenie naskórka w postaci tzw. prószenia. Nie występuje efekt odchodzenia płatów naskórka, dlatego skóra wygląda estetycznie.

  Po zabiegu należy stosować Reti Peel krem (otrzymasz go w prezencie) na noc przez kolejne 7 dni, oraz na dzień stosować ochronę przeciwsłoneczną stosując krem z wysokim filtrem UVA/UVB. Należy zrezygnować z opalania i korzystania z solarium na okres 3-4 tygodni.

  Potrzebujesz pomocy przy wyborze kosmetyków i stworzeniu swojej rutyny pielęgnacyjnej? Zgłoś się do nas na Konsultację Kosmetologiczną, a nasz kosmetolog sprawdzi składy Twoich kosmetyków i stworzy spersonalizowaną pielęgnację dopasowaną do potrzeb Twojej skóry.

  Skontaktuj się z nami również na Facebooku i Instagramie lub dzwoń na nr 226022832

  Podobał Ci się ten wpis?

  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments