Dermalogica UltraCalming – zabieg wzmacniający w Cosibella Corner

0 0 3 min
Dermalogica UltraCalming – zabieg wzmacniający w Cosibella Corner
Cosibella Corner
0 0 3 min

Spis treści

  Zabieg wzmacniający Dermalogica UltraCalming

  Jeśli Twoja skóra jest wrażliwa i reaguje swędzeniem i pieczeniem to mamy dla Ciebie ratunek! Zabieg UltraCalming skupiony jest na odbudowie bariery ochronnej w celu przywrócenia skórze jej naturalnej równowagi oraz niwelowania objawów uwrażliwienia. Jest to terapia, która złagodzi pieczenie, zaczerwienienia oraz przyniesie ulgę skórze z trądzikiem różowatym, czy podrażnionej w wyniku eksfoliacji skóry. Połączenie kompleksu Ultra Calming™ z wyciągami roślinnymi zapewnia wyjątkowo skuteczną ochronę przed dalszymi podrażnieniami, wspomagając przy tym procesy odbudowy. Twoja skóra Ci podziękuje!

  Dermalogica UltraCalming - zabieg wzmacniający w Cosibella Corner

  Na czym polega zabieg UltraCalming?

  Zabiegi Dermalogica są komponowane indywidualnie dla każdego klienta pod kątem specyficznych wymagań jego skóry. Podstawą terapii jest konsultacja i profesjonalna analiza skóry twarzy techniką Face Mapping®, która obrazuje stan zdrowia i kondycję skóry. Tworzymy kurację celującą w indywidualne potrzeby skóry.

  Jest to wyjątkowa terapia kojąco-ochronna dla skóry wrażliwej. Wykorzystuje koncentrację roślinnych substancji o działaniu łagodzącym, przeciwzapalnym, redukującym zaczerwienienia oraz przywracającym skórze jej naturalną barierę ochronną. Zabieg wzmacniający Demalogica zawiera bogactwo substancji kojących i ochronnych, które tworzą kompozycję niezwykle skuteczną w walce z podrażnieniami.

  Procedura zabiegowa UltraCalming – Dermalogica

  Wskazania do zabiegu wzmacniającego UltraCalming

  Każdy rodzaj skóry, szczególnie:

  Przeciwwskazania do zabiegu UltraCalming – Dermalogica:

  Efekty zabiegu wzmacniającego UltraCalming:

  Skóra po zabiegu nie wymaga rekonwalescencji.

  Zalecana ilość i częstotliwość 1 zabieg raz 10-14 dni

  Podobał Ci się ten wpis?

  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments