Architect Peel – Cosibella Corner

0 0 3 min
Architect Peel – Cosibella Corner
Cosibella Corner
0 0 3 min

Spis treści

  Starzenie się skóry jest nieodzownym etapem starzenia całego organizmu. Skóra traci swoją dotychczasową strukturę, produkcja kolagenu zostaje zaburzona, a pory są coraz bardziej widoczne. W celu opóźnienia tych oznak starzenia powstał wyjątkowy zabieg Architect Peel.

  Architect Peel - Cosibella Corner

  Zabieg Architekt Peel – krok do wyrównania tekstury skóry

  Czym wyróżnia się na tle innych zabiegów? Przede wszystkim wysoką zawartością ekstraktów bogatych w kwasy huminowe. To właśnie one wpływają na obkurczenie i efekt zwężenia porów. Dodatkowo zabieg daje efekt minimalizacji zmarszczek i wygładzenia tekstury skóry oraz pobudza produkcję kolagenu, który odpowiada za stabilne rusztowanie podskórne.

  Architect Peel – etapy

  Zabieg składa się z trzech głównych etapów, o których zaraz dowiesz się więcej 🙂

  STEP 1 DETOX PEELING

  W głównej mierze ma za zadanie przygotować skórę na dalsze etapy zabiegu. Bazuje on na usieciowanej papainie, która to ma skuteczne właściwości złuszczające, ale nie wywołuje zbyt dużego zaczerwienienia i podrażnienia skóry. Znajduje się tu również kompleks kwasów huminowych o stężeniu ok. 4,5%, co dodatkowo sprawia, że Twoja skóra jest dokładnie oczyszczona, nawilżona i rozświetlona.

  STEP 2 BOOST ESSENCE

  Skoncentrowane serum zawierające wysokie stężenia składników aktywnych takich jak: kompleks kwasów huminowych, ekstrakt z krwawnika pospolitego, glukonolakton, ekstrakt z albicji jedwabistej oraz ekstrakt z kory drzewa mahoniowego. Taka mieszanka głęboko penetruje w głąb skóry i ma za zadanie stymulowanie procesów odpowiedzialnych za stabilne rusztowanie podskórne. Ponadto właśnie w tym kroku stymulujemy produkcję kolagenu. Przyczyniamy się do wygładzenia tekstury skóry, zwężenia porów oraz minimalizacji zmarszczek.

  STEP 3 MASK

  W tym kroku wykorzystujemy multiwitaminową maskę, która jest ostatnim krokiem fazy aktywnej. Domyślasz się, jakich składników nie mogło tutaj zabraknąć? Tak, mam tu na myśli kwasy huminowe! 🙂 Maska zawiera kompleks trzech glinek, których zadaniem jest spotęgowanie efektu zwężenia porów, detoksykacji i wyrównania tekstury skóry. Dodatkowo ekstrakty z albicji jedwabistej i krwawnika regulują procesy naprawcze skóry, a kompilacja trzech olejów zapewnia efekt jej odżywienia i wygładzenia.

  Architect Peel – wskazania:

  Architekt Peel – przeciwwskazania:

  Procedura zabiegu Architect Peel:

  Zalecenia po zabiegu Architect Peel

  Zalecamy wykonanie serii 4-6 zabiegów co 7-10 dni w celu uzyskania jak najlepszych i najdłużej utrzymujących się efektów.

  Po zabiegu może wystąpić delikatne zaczerwienienie i podrażnienie skóry. Możesz od razu wrócić do codziennych aktywności.
  Pamiętaj jednak o tym by:
  ✓ Przez kilka najbliższych dni nie przegrzewać ani wychładzać skóry.
  ✓ Stosować delikatne środki do mycia twarzy i zrezygnować z silnych składników aktywnych, raczej stawiamy na dobre nawilżenie skóry.
  ✓ W dniu zabiegu zmienić poszewkę.
  ✓ Odpuścić sobie baseny, sauny i jacuzzi na kilka dni.
  ✓ Przez 24h nie stosować makijażu.
  ✓ Zrezygnować z bezpośredniej ekspozycji na słońce oraz chronić się filtrem SPF50.

  Podobał Ci się ten wpis?

  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments