Masaż kobido, czyli lifting skóry bez skalpela. Zapisz się na zabieg w Cosibella Corner!

0 0 3 min
Masaż kobido, czyli lifting skóry bez skalpela. Zapisz się na zabieg w Cosibella Corner!
Cosibella Corner
0 0 3 min

Spis treści

  Jesteś zwolennikiem naturalnego odmładzania skóry i nie chcesz stosować inwazyjnych zabiegów? W naszej ofercie znajdziesz zabieg idealny dla Ciebie i jest to – Masaż Kobido. Pokochały go nie tylko gwiazdy, lecz także wszystkie kobiety i mężczyźni, którzy poszukują różnych metod poprawy kondycji swojej skóry i odmłodzenia swojego wyglądu.

  Czym jest masaż kobido?

  Jest to technika masażu znana z Japonii, którą charakteryzuje wnikanie w wewnętrzne partie skóry oraz mięśnie twarzy bez chirurgicznej ingerencji. Masaż kobido pozwala rozprostować zmarszczki i bruzdy, dzięki temu, że jest to masaż tkanek głębokich, odprężyć napięte mięśnie, pobudzić mikrokrążenie i zmaksymalizować działanie kosmetyków użytych podczas odpowiedniego uciskania skóry i mięśni poprzez lepsze wchłanianie się substancji odżywczych. Masaż kobido składa się z pewnych i dokładnych ruchów, połączonych z uciskaniem odpowiednich miejsc na skórze.

  Na czym polega masaż kobido? Dlaczego jest tak skuteczny?

  Masaż twarzy kobido, a dokładniej jego sekret, polega na jego oddziaływaniu nie tylko na zewnętrzne partie skóry, ale również te, które są głęboko pod nimi. Szybkie i precyzyjne ruchy oraz duże doświadczenie w wykonywaniu masażu Kobido są jedynym gwarantem powodzenia zabiegu i osiągnięcia zamierzonych rezultatów. Najczęściej masaż twarzy kobido wykonuje doświadczony kosmetolog. Skuteczność masażu twarzy Kobido polega na stymulowaniu metabolizmu komórek, co sprzyja szybkiej regeneracji skóry i pobudzeniu produkcji kolagenu i elastyny. Działanie od zewnątrz pozwala na osiągnięcie widocznych rezultatów już po pierwszym zabiegu.

  Jak wygląda masaż twarzy kobido?

  Rytuał Kobido składa się z kilku etapów, które polegają na szybkich i intensywnych ruchach, mogących na początku wywoływać odczucia na pograniczu dyskomfortu.

  Założeniem masażu kobido jest pobudzenie poszczególnych obszarów na twarzy. Pierwszy etap zabiegu ma na celu zniwelowanie wszelkich napięć mięśniowych, co w efekcie pomaga wygładzić drobne zmarszczki mimicznei zmniejszyć sztywność mięśni twarzy. Następnym etapem jest relaksacja, która pozwala rozluźnić mięśnie napięte na skutek zgromadzonych w ciele emocji. Masaż Kobido pobudza krążenie krwi, co poprawia koloryt skóry twarzy. Szybkie ruchy ręki powodują także drenaż limfatyczny, a to skutkuje zmniejszeniem opuchlizny i cieni pod oczami.

  Główna część masażu to etap liftingujący. To wtedy może pojawić się dyskomfort, ponieważ skóra jest podbierana i delikatnie podszczypywana palcami. Naskórek się rozgrzewa przez zwiększony przepływ krwi, a skóra się unosi.

  Efekty masażu kobido i wskazania do zabiegu

  Już pierwsza sesja masażu Kobido przynosi efekty widoczne gołym okiem! Jednak jednorazowe skorzystanie z masażu nie gwarantuje podtrzymania rezultatów przez dłuższy czas, dlatego ważne jest regularne poddawanie się zabiegowi. Wygląd skóry twarzy po masażu Kobido widocznie się zmienia – jest ona odżywiona, lepiej przyjmuje cenne składniki kosmetyków, zmarszczki zostają spłycone, a skóra zyskuje na jędrności.

  Nie tylko uroda, ale także zdrowie- efekty masażu kobido

  Masaż twarzy Kobido to wyjątkowa technika masażu, która pozwala bez zabiegów medycyny estetycznej uzyskać znaczące dla wyglądu efekty. Zaletami stosowania tej naturalnej techniki pielęgnacyjnej są również rezultaty zdrowotne, jakie zaobserwujemy po odbyciu zabiegu. Masaż pozwala zredukować stres i napięcie, ale także złagodzić ból głowy lub w obrębie karku. Do efektów masażu Kobido w wielu przypadkach zaliczamy poprawę wzroku i zmniejszenie opuchlizny twarzy, co czyni masaż Kobido niezwykle rewolucyjnym zabiegiem pielęgnacyjnym. Efekty masażu twarzy Kobido plasują się nie tylko na płaszczyźnie wyglądu zewnętrznego, ale również przynoszą korzyści zdrowotne.

  Wskazania do masażu kobido:

  Przeciwwskazania do masażu kobido:

  Japoński lifting twarzy – efekty

  Skóra po zabiegu nie wymaga rekonwalescencji.

  Masaż kobido – sama przyjemność

  Teraz już wiesz, jak wygląda tego typu kuracja. Koniecznie wybierz się do jednego z salonów Cosibella Corner i:

  Sprawdź też temat bardziej dogłębnie i przeczytaj nasz wpis o różnicy pomiędzy masażem klasycznym a kobido. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące pielęgnacji, zachęcam do skorzystania z kontaktu z kosmetologiem przez nasz formularz kosmetologiczny. Możesz również pisać do nas na Facebooku i Instagramie lub dzwoń na nr 226022832

  Podobał Ci się ten wpis?

  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments