Oczyszczanie wodorowe - Cosibella Corner


Ten tekst przeczytasz w 3 minuty.

Oczyszczanie wodorowe - Cosibella Corner

Oczyszczanie wodorowe - Cosibella Corner małe

Twoja skóra jest zanieczyszczona i skłonna do zaskórników? Potrzebujesz szybkiej rewitalizacji? W dzisiejszym wpisie przedstawię Ci zabieg - wodorowe oczyszczanie twarzy, który łączy w sobie działanie oczyszczające, nawilżające oraz anty-aging. Wspomaga wyrównanie kolorytu skóry, a także zwiększa absorbcję substancji aktywnych. Oczyszczanie wodorowe walczy także z oznakami starzenia, unieszkodliwiając wolne rodniki. Oczyszczanie wodorowe twarzy składa się z kilku etapów, które dobierane są przez kosmetologa w zależności od potrzeb Twojej skóry.

Czym jest oczyszczanie wodorowe?

Oczyszczanie wodorowe jest to zabieg, który skierowany jest skórom borykającym się z zaskórnikami, czyli wykwitami, które powstały na skutek zablokowania gruczołów łojowych. Skuteczna i nieinwazyjna procedura pozwala na oczyszczenie głębszych warstw skóry i zminimalizowanie oznak starzenia. Pomaga także złuszczać martwy naskórek, wspomaga wyrównanie kolorytu skóry, a także neutralizuje wolne rodniki, poprzez rozprowadzenie antyoksydantów na obszarze zabiegowym. Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy zapewnia szybkie efekty i nie wymaga czasu rekonwalescencji. Zabieg jest w pełni bezpieczny, możemy wykonywać go zarówno zimą jak i latem, dzięki czemu możemy cieszyć się z jego dobroczynnego działania cały rok.

Na czym polega zabieg oczyszczania wodorowego?

Zabieg ten polega na wprowadzaniu w głąb skóry, za pomocą zwiększonego ciśnienia, mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Podczas zabiegu następuje dogłębne oczyszczenie skóry oraz zwiększone przenikanie substancji aktywnych z produktów, które zostaną użyte podczas zabiegu. Dodatkowo zmniejsza obrzęki i poprawia napięcie skóry. Terapia wykorzystująca cząsteczki wodoru wzmacnia ściany naczyń włosowatych, w związku z tym może być przeprowadzona u osób z cerą naczyniową oraz wrażliwą.

Dla uzyskania jeszcze lepszego efektu możemy podczas zabiegu użyć peelingu chemicznego. Kwasy rozluźniają połączenia międzykomórkowe, dzięki czemu wnikają w głębsze warstwy skóry. O tym, jaki konkretnie preparat wykorzystamy podczas zabiegu, decyduje kosmetolog, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby skóry klienta.

Oczyszczanie wodorowe jako zabieg spowalniający proces starzenia

Procedura zabiegowa pozwala nie tylko dogłębnie oczyścić skórę, ale dodatkowo pozwala na zapobieganie przedwczesnemu starzeniu się skóry. Dzięki niewielkim rozmiarom pierwiastka i małej masie może on zostać wprowadzony do jej głębokich warstw. Tam następuje eliminacja wolnych rodników, czyli reaktywnych form tlenu. Gdy wolne rodniki występują w nadmiarze, mogą wywołać stres oksydacyjny, który na skórze objawia się poprzez pogłębienie zmarszczek czy też brak elastyczności. Wprowadzenie antyoksydantów w głąb skóry pozwala na zredukowanie szkodliwego działania wolnych rodników, a tym samym prowadzi do poprawy elastyczności skóry.

Dla kogo jest wodorowe oczyszczanie twarzy?

Procedura ta jako zabieg pielęgnacyjny polecana jest dla każdego, bez względu na płeć czy wiek. Oczyszczanie wodorowe sprawdzi się idealnie przy skórach z zaskórnikami otwartymi oraz zamkniętymi - nie wykonujemy go przy aktywnych stanach zapalnych.

Efekty zabiegu

 • dogłębnie oczyszczona i odświeżona skóra
 • złuszczenie obumarłych warstw naskórka
 • poprawa nawilżenia
 • neutralizacja wolnych rodników
 • zahamowanie procesów starzenia

Wskazania do oczyszczania wodorowego

 • zmęczona szara skóra o nierównym kolorycie
 • oznaki przedwczesnego starzenia się
 • problem nadmiernego wydzielania sebum
 • rozszerzone pory i zaskórniki

Przeciwwskazania do oczyszczania wodorowego twarzy

 • aktywne choroby skóry
 • aktywna infekcja
 • aktywna opryszczka
 • powikłania chorób przewlekłych (np. cukrzycy, nowotworów, epilepsji)
 • ciąża, karmienie piersią
 • choroby nowotworowe
 • przerwanie ciągłości skóry
 • nadwrażliwość na prąd elektryczny

Cena zabiegu oczyszczania wodorowego

oczyszczanie wodorowe

75 min

220 zł

twarz

oczyszczanie wodorowe + kwas

90 min

270 zł

twarz


Skóra po zabiegu nie wymaga rekonwalescencji.


Zalecana ilość oraz częstotliwość zabiegów oczyszczania wodorowego

Rekomendowana ilość to od 3 do 6 zabiegów z częstotliwością co 2-4 tygodnie w zależności od stanu skóry i zaawansowania problemu.

Pokaż więcej wpisów z Maj  2022
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel