Infuzja tlenowa w Cosibella Corner

0 0 3 min
Infuzja tlenowa w Cosibella Corner
Cosibella Corner
0 0 3 min

Spis treści

  Szukasz najszybszego sposobu na głębokie nawilżenie i odżywienie? Boisz się igieł i zabiegów inwazyjnych? Infuzja tlenowa to doskonała opcja dla Ciebie! Jest to metoda bezinwazyjna i komfortowa, a efekt promienistej skóry zauważysz już po pierwszym zabiegu. Postaw na poprawę elastyczności skóry i poprawę konturów twarzy, wypełnienie drobnych zmarszczek w jednym zabiegu, który nie wymaga rekonwalescencji!

  Czym jest Infuzja tlenowa?

  Infuzja tlenowa to zabieg, który poprawia ogólny wygląd skóry. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, możesz liczyć na poprawę jędrności i nawilżenia skóry. Oprócz efektów długofalowych, jak poprawa konturów twarzy, występują także efekty natychmiastowe, takie jak odświeżenie, rozjaśnienie skóry. Dzięki temu zabieg infuzji tlenowej wybierany jest jako pielęgnacja bankietowa przed ważnymi wydarzeniami. Jest także jednym z ulubionych zabiegów celebrytek 🙂 Regularne wykonywanie zabiegu stanowi uzupełnienie profilaktyki przeciwstarzeniowej.

  Na czym polega infuzja tlenowa?

  Zabieg infuzji tlenowej polega na wtłaczaniu substancji aktywnych zastosowanego preparatu do głębokich warstw skóry za pomocą czystego, medycznego tlenu pod zwiększonym ciśnieniem. Dzięki dawce skoncentrowanych składników aktywnych i wysokiemu ciśnieniu dociera on do głębszych warstw skóry, aktywując dotlenienie i metabolizm komórek. Infuzja tlenowa działa na poziomie komórkowym, dotleniając komórki, a co za tym idzie, poprawiając stan komórek skóry, przyspieszając ich metabolizm i procesy regeneracji. Za pomocą tlenu komórki produkujące kwas hialuronowy, włókna kolagenu i elastyny zostają pobudzone, dzięki czemu zapobiegamy procesom starzenia.

  Infuzja tlenowa za pomocą cząsteczek wysokostężonego tlenu wykazuje silne działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, przez co polecana jest w terapiach antytrądzikowych. Nie powoduje żadnych efektów ubocznych i podrażnień. Efekt po zabiegu jest widoczny natychmiast i zależy w głównej mierze od wtłaczanej substancji aktywnej. Infuzja tlenowa przeznaczona jest do każdego typu cery i może być zabiegiem bankietowym.

  Urządzenie do zabiegu infuzji tlenowej

  System Infuzji Tlenowej WellOxy oparty o urządzenie medyczne renomowanego producenta z Usa: – wykorzystuje tlen o stężeniu ok. 93% i precyzyjnie przekazuje go na skórę pod odpowiednim naciskiem. Zabiegi infuzji tlenowej i tlenoterapii WellOxy są nieinwazyjne i skuteczne, a skóra twarzy jest po nich odmłodzona i zrelaksowana.

  Infuzja tlenowa – wskazania:

  każdy rodzaj skóry, szczególnie:

  Infuzja tlenowa – przeciwwskazania:

  Efekty zabiegu infuzji tlenowej:

  Zalecana ilość oraz częstotliwość zabiegów

  Do osiągnięcia trwałego efektu konieczne jest wykonanie serii około 6 zabiegów wykonanych w odstępach 10-14 dni. Czas trwania zabiegu wynosi 60-90 minut, w zależności od obszaru zabiegu.

  Podobał Ci się ten wpis?

  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments