Spersonalizowany plan pielęgnacji w Cosibella Corner

0 0 3 min
Spersonalizowany plan pielęgnacji w Cosibella Corner
Cosibella Corner
0 0 3 min

Spis treści

  Jesteś wyjątkowa i Twoja skóra także, dlatego potrzebujesz spersonalizowanego rozwiązania dopasowanego do potrzeb Twojej cery, Twoich oczekiwań, stylu życia, hormonów, sposobu żywienia i innych czynników wpływających na Ciebie i Twoją cerę.

  Dlaczego warto postawić na spersonalizowany plan pielęgnacyjny?

  Na piękną i zadbaną cerę wpływa bardzo wiele czynników, a wypracowanie właściwych nawyków wymaga dużo pracy i systematyczności. W samodzielnym dążeniu do prawidłowej pielęgnacji łatwo można się pogubić. Spersonalizowany plan pielęgnacyjny to pierwszy i najważniejszy krok ku zadbanej skórze. Dzięki niemu z łatwością wdrożysz w życie wskazówki zdobyte podczas konsultacji i w końcu zauważysz efekty swojej pielęgnacji.

  Jak wygląda tworzenie planu pielęgnacyjnego?

  Najważniejszy krok konsultacji to wywiad. Od niego wszystko się zaczyna i stanowi pierwszy krok przy wprowadzeniu odpowiedniej pielęgnacji skóry.

  Kosmetolog przeprowadzi z Tobą szczegółową rozmowę na temat skóry. Za pomocą profesjonalnej kamery wykona badanie stanu skóry. Na spotkanie warto zabrać ze sobą dotychczas używane kosmetyki, ponieważ w następnym kroku następuje analiza obecnej pielęgnacji skóry. Taka konsultacja dotyczy nie tylko pielęgnacji, ale także Twojego stanu zdrowia i diety. Wszystko to ma wpływ na skórę, dlatego poruszamy także te kwestie podczas rozmowy.

  Na podstawie szczegółowo przeprowadzonego wywiadu i diagnostyki Twojej cery kosmetolog stworzy dla Ciebie spersonalizowany plan pielęgnacji obejmujący szczegółowe wskazówki pielęgnacyjne, odpowiednie kosmetyki oraz inne zagadnienie, które będą mogły mieć wpływ na Twoją cerę. Przygotuję również specjalistyczny plan indywidualnej terapii zabiegowej, która przeprowadzana jest w gabinecie.

  Co daje spersonalizowany plan pielęgnacji?

  Konsultacja diagnostyczna pozwoli Ci na:

  Bardzo często nieodpowiednio dobrane produkty, są jedną z przyczyn problemów skórnych.

  Podchodząc do tych wszystkich aspektów w sposób kompleksowy, zyskujemy pewność, że zauważysz realne efekty i korzyści zarówno estetyczne, jak i zdrowotne.

  Cera jest wyznacznikiem zdrowia i piękna. Ty też możesz mieć świetlistą i zdrową skórę. Już dziś zadbaj o nią dzięki indywidualnie dobranej pielęgnacji, skutecznym i prostym do wdrożenia planom pielęgnacyjnym. Pokochaj swoją skórę!

  Podobał Ci się ten wpis?

  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments