Suplementy

Ilość produktów: 1

Powszechnie wiadome jest, że stan naszego organizmu ma bardzo duży wpływ na wygląd naszej skóry i naszych włosów, w sytuacjach gdy brakuje nam pewnych składników odżywczych z pomocą przychodzą suplementy. Zbilansowana dieta, odpowiednia suplementacja i świadoma pielęgnacja są składowymi pięknych włosów i skóry. Kompleksowe podejście jest bardzo ważne, jeśli zaniedbamy naszą homeostazę wysiłki kierowane w pielęgnacje zewnętrzną mogą okazać się nieskuteczne. Warto się także regularnie badać aby wiedzieć, czy nasza suplementacja jest wskazana i odpowiednia.


Co dokładnie oferujemy?

Sklep Cosibella oferuje suplementy międzynarodowej firmy Halier specjalizującej się w dbaniu o włosy. Marka wyodrębniła suplementy dla kobiet, oparte o skrzyp i dla mężczyzn, gdzie głównym składnikiem jest biotyna. Skrzyp jest bogatym źródłem krzemu, którego niedobór między innymi objawia się łamliwymi włosami, paznokciami, przedwczesnym siwieniem lub łupieżem. Biotyna z kolei nazywana jest witaminą H lub witaminą B7. Jej braki najczęściej zauważamy po kruszących się paznokciach i nasilonym wypadaniu włosów. Oba produkty wzbogacone są o aminokwasy siarkowe które są niezbędne do syntezy keratyny - budulca włosów i paznokci. Jeśli zauważasz u siebie podobne objawy, zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel