Ziołowe farby do włosów

Ilość produktów: 18

W naszym sklepie oferujemy nie tylko naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, ale także włosów oraz skóry głowy. Znajdziesz tutaj henny do włosów marki Khadi, która tworząc te produkty bazuje na oryginalnych indyjskich ziołach i sprawdzonych recepturach. Ajuwerdyjskie preparaty oparte są o niesamowite działanie holistyczne zaczerpnięte ze starożytnej medycyny, a henny są bezpieczne dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Farbowanie włosów to zabieg, który może znacznie je osłabiać i wysuszać. Prowadzi to zazwyczaj do nadmiernego łamania się kosmyków. Dlatego wiele osób szuka naturalnych farb do włosów, które mają łagodne formuły i składniki pochodzenia roślinnego. Wspierają ich pielęgnację i pomagają utrzymać ich zdrowy wygląd. 

W naszym asortymencie znajdziesz ziołowe farby do włosów znanej marki Khadi. Zawierają indyjskie zioła, które pomagają nadać kosmykom głęboki, wspaniały kolor oraz składniki, które wspomagają nawilżanie, regenerowanie i odżywianie włosów. Pomagają utrzymać piękny odcień pasm i ich dobry stan. 

Jak farbować i pielęgnować włosy henną?

Stosowanie henny do włosów jest bardzo proste. Wystarczy, że:

  • dokładnie oczyścisz włosy,
  • przygotujesz mieszaninę zgodnie z instrukcją na opakowaniu,
  • wmasujesz ją w pasma i odczekasz stosowny okres,
  • spłuczesz produkt.

Po nałożeniu henny należy odczekać z nakładaniem kosmetyków 1-2 dni, aby kolor w pełni się rozwinął. Potem możesz kontynuować codzienną pielęgnację.

 

Wypróbuj naturalne farby i odmień swoją fryzurę!

pixel