Ekologiczne środki czystości

Ilość produktów: 14

Chroń przyrodę i do sprzątania domu wybieraj wyłącznie sprawdzone, ekologiczne środki czystości. W sklepie Cosibella.pl znajdziesz wiele bezpiecznych środków do mycia naczyń, szyb i luster, czyszczenia podłóg, armatury łazienkowej, toalet, płytek ściennych, blatów, drewnianych mebli i wielu innych powierzchni. Prezentowane płyny to środki organiczne, bezpieczne w stosowaniu, wegańskie. Zapraszamy na zakupy!

Uniwersalne środki czystości do domu

Podstawą naszej oferty są ekologiczne środki czystości o szerokim zakresie działania, niezwykle uniwersalne, przeznaczone do czyszczenia różnorodnych powierzchni, od drewna, przez ceramikę, a na tworzywach sztucznych kończąc. Takie preparaty sprawdzą się jako płyny do mycia podłóg, płytek ściennych i armatury łazienkowej, czyszczenia toalet i baterii. To środki, które z powodzeniem możesz wykorzystać podczas sprzątania kuchni i łazienki, salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, a nawet balkonu i tarasu. Dzięki przemyślanej formule naturalne środki czystości są bezpieczne dla środowiska. Ich stosowanie polecamy wszystkim miłośnikom zwierząt (nie testowano ich na zwierzętach).

Ekologiczne środki do mycia domu

W ofercie naszego sklepu obok ekologicznych środków czystości ogólnego przeznaczenia znajdziesz także produkty specjalistyczne. Są to m.in. naturalne płyny do mycia naczyń o przyjemnych nutach zapachowych, których skład bazuje na naturalnych wyciągach roślinnych. Są to także płyny do czyszczenia szyb i luster, płyny do czyszczenia łazienki i dezynfekujące, naturalne żele do toalet. To w każdym przypadku łagodne, ekologiczne środki czystości o roślinnym składzie, bezpieczne w stosowaniu, często hipoalergiczne i w pełni wegańskie.

Zadbaj o czystość w mieszkaniu, na tarasie, w piwnicy i garażu, do sprzątania wykorzystując ekologiczne środki czystości w płynie lub żelu, uniwersalne lub specjalistyczne. Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy bogaty wybór produktów bazujących na ekstraktach roślinnych, wegańskich i hipoalergicznych, bezpiecznych w stosowaniu również przez osoby o skórze wrażliwej. Sprawdź nasze propozycje i zamów potrzebny produkt.
pixel