Sztuczna krew

Ilość produktów: 7

Osobom przygotowującym przerażającą stylizację na Halloween lub inną okazję dedykujemy bogaty wybór preparatów o specjalnym przeznaczeniu, takich jak sztuczna krew. W ofercie sklepu cosibella.pl znajdziesz różnorodne produkty kosmetyczne do makijażu, dzięki którym charakteryzacja w zombie, wampira czy psychopatycznego mordercę nie powinna sprawić nikomu większego problemu.


Czym jest sztuczna krew?

To bezpieczny i łatwy w użyciu produkt do stylizacji, powszechnie wykorzystywany m.in. w teatrze i filmie, wyglądem doskonale imitujący naturalną krew ludzką. Co warte podkreślenia, sztuczna krew do charakteryzacji jest produktem przeznaczonym do stosowania zewnętrznego, do przygotowania przerażającego makijażu, ewentualnie zabarwienia fragmentów odzieży. Po nałożeniu na skórę lub tkaninę szybko wysycha, ale wciąż wygląda na świeżą i mokrą. Jest bardzo łatwa do usunięcia, również z materiałów (zwykle wystarczy krótkie pranie, nawet bez detergentów). Do jej zmycia z powierzchni skóry wystarczy woda z mydłem. Na naszą ofertę składa się oryginalna, sztuczna krew Kryolan w dwóch podstawowych wariantach kolorystycznych, jasnym i ciemnym.

Jeśli interesuje Cię możliwość przygotowania oryginalnej stylizacji na bal przebierańców, na zabawę z okazji Halloween lub inne wydarzenie podobnego typu, sztuczna krew w znaczący sposób to ułatwi. Korzystając z naszej oferty, możesz zaopatrzyć się w jeden z kilku wariantów tego specyficznego produktu, wybierając opakowanie o preferowanej pojemności. Zamów interesujący Cię preparat, a my zadbamy o jego szybką dostawę.

Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel