Pędzle do rozcierania i cieniowania

Ilość produktów: 32
Efektowny, a przy tym naturalny makijaż? Makeup, który utrzymuje się na skórze przez długi czas? Przyjemność malowania się? Jeśli chcesz to osiągnąć, postaw nie tylko na sprawdzone, dobrej jakości kosmetyki, ale też na właściwe narzędzia. Tak jak ekspertki od wizażu stosuj pędzle przeznaczone do różnych etapów makijażu. W Twojej kosmetyczce niezbędne będą pędzle do rozcierania i cieniowania, zwłaszcza jeśli lubisz efekt podkreślonych oczu. Pędzle takie zasadniczo są gęste, dzięki czemu bez trudu rozprowadzają produkty w formie sproszkowanej zarówno pod łukiem brwiowym, jak i w załamaniu powieki. Dzięki temu pozwalają zatrzeć granice między poszczególnymi płaszczyznami koloru i wyczarować harmonijny, twarzowy efekt jak z okładki modowego pisma.

Pędzle do rozcierania i cieniowania - czym się różnią i do czego jeszcze można ich użyć?

Pędzle do rozcierania i cieniowania różnią się wielkościami. Pędzle mini kabuki są szersze, świetnie nie tylko do sypkich cieni, ale też do aplikowanego na policzki czy nos rozświetlacza. Węższe pędzle o bardziej precyzyjnych końcówkach mogą być z kolei stosowane zarówno do rozcierania cieni na górnych i dolnych powiekach, jak i do nakładania punktowo kremowego korektora. Pędzle do rozcierania i cieni mogą być wykonane z włosia naturalnego (na przykład kozy) albo z równie miękkiego włosia syntetycznego. Niektóre dostępne u nas pędzle posiadają mieszankę obu rodzajów włosia. Wszystkie, bez względu na typ, są trwałe, eleganckie i bardzo łatwe w czyszczeniu.
ilość produktów: 21/32
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel