Produkty antybakteryjne

Ilość produktów: 1

W naszym sklepie Cosibella dbamy o naszych Klientów i zależy nam na tym, by czuli się u nas dobrze i bezpiecznie, dlatego staramy się o to w każdy możliwy dla nas sposób. Słuchamy jakie są ich potrzeby korespondując z nimi pośrednio przez wiele portali społecznościowych, mailowo czy telefonicznie. Pakowanie produktów u nas dostępnych odbywa się w higienicznych warunkach, a do ich wysyłki wykorzystujemy ekologiczne i biodegradowalne opakowania. W asortymencie naszego sklepu udostępniamy wiele rodzimych marek, których kosmetyki naturalne powstają wyłącznie w Polsce, a w ich składach znajdziemy certyfikowane i bezpieczne do stosowania substancje.


Dlaczego warto i jak zadbać o swoje bezpieczeństwo z Cosibella?

Ochrona jest na wyciągnięcie ręki! Oferujemy dla Państwa żele antybakteryjne dwóch producentów: Noto Expert o pojemności 250ml, który zawiera 70% dezynfekującego alkoholu etylowego oraz glicerynę hamującą uczucie ściągnięcia skóry i wiążącą wodę w naskórku. Safety First natomiast przygotowało 100ml oczyszczający żel bakteriobójczy również z gliceryną oraz ze stężeniem 60% tego samego alkoholu. Według Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Ministerstwa Zdrowia jest to najniższe możliwe stężenie, które musi znajdować się w preparacie, by faktycznie wykazywało ono działanie biobójcze. Oba żele przeznaczone są do odkażania i dezynfekcji dłoni każdej skóry. Doskonale sprawdzą się zarówno w podróży, pracy, szkole, jak i w domu. Warto mieć je pod ręką kiedy nie przebywamy w pełni sanitarnych warunkach. Zadbaj o siebie i swoje otoczenie już dziś, skorzystaj z naszej oferty na cosibella.pl i produktów, które polecamy.

Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel