Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Swanicoco

Ilość produktów: 8

Wypróbuj oryginalne kosmetyki koreańskiej marki Swanicoco, a szybko przekonasz się o wysokiej skuteczności ich pielęgnującego działania. To produkty wegańskie, bazujące na składnikach pochodzenia roślinnego, czerpiące z potęgi natury dla zapewniania skutecznego wsparcia cerze kobiet w każdym wieku. Zapoznaj się z bogatą kolekcją kosmetyków z Korei i wybierz produkt o pożądanych właściwościach.

Hipoalergiczne kosmetyki z Korei

Doceniając wysoką skuteczność naturalnych koreańskich kosmetyków, do oferty sklepu Cosibella.pl wprowadziliśmy wiele produktów południowokoreańskiej marki Swanicoco. To zarówno różnego rodzaju kremy, jak i inne produkty kosmetyczne dedykowane codziennej pielęgnacji skóry każdego rodzaju. Są to produkty hipoalergiczne, które mogą stosować kobiety z alergiami, o skórze wrażliwej, podatnej na podrażnienia. To kosmetyki bazujące na unikalnych ekstraktach roślinnych charakteryzujących się silnymi właściwościami odżywiającymi i pielęgnacyjnymi. Znajdziesz w tym miejscu kremy do twarzy, tonery i pianki oczyszczające, odżywcze olejki, wody micelarne, serum do twarzy, rewitalizujące maseczki, antysłoneczne sztyfty i wiele innych.

Kremy z ochroną przeciwsłoneczną

Jedną ze specjalności południowokoreańskiej marki są specjalistyczne kosmetyki do pielęgnacji twarzy z filtrem przeciwsłonecznym, zabezpieczające cerę przed niszczącym wpływem promieniowania ultrafioletowego. Przykładowe kosmetyki Swanicoco z ochroną przeciwsłoneczną to żel nawilżający All Day Care Pro-Biom Sun Gel i przeciwsłoneczny sztyft do cery trądzikowej Daily UV Shield Sun Stick. Wśród przeciwsłonecznych kosmetyków marki Swanicoco wymienić można również regeneracyjne mleczko z filtrami czy kosmetyki ze śluzem ślimaka, które nawilżają i chronią skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Zapoznaj się z pełną listą oryginalnych kosmetyków koreańskiej marki i wybierz coś dla siebie. Produkty Swanicoco to kosmetyki wegańskie, hipoalergiczne, wolne od wielu substancji drażniących, takich jak sztuczne aromaty, barwniki, oleje mineralne i konserwanty.
pixel