Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

SkinTra

Ilość produktów: 35

Nasza marka własna współtworzona przez kosmetologów Cosibelli, którzy dzięki pracy z klientami doskonale znają ich potrzeby skórne od podszewki. Formuły produktów nie są przeznaczone do płci czy wieku, a skoncentrowane na konkretnym problemie skórnym i wielokierunkowości działania. Dzięki naszym produktom możliwe jest osiągnięcie efektów gabinetowych w pielęgnacji domowej. Stale zyskujemy miłośników, którzy pokochali nasze kosmetyki i każdego dnia cieszą się efektami ich działania na skórze. Zostaliśmy wyróżnieni w plebiscycie Perły Rynku Kosmetycznego 2022. Peeling kwasowy Destructor otrzymał brązowy medal w kategorii „Kuracja dla Skóry”! Dodatkowo czynnie dbamy o środowisko, a dzięki współpracy z fundacją Las na Zawsze, każdy wyprodukowany kosmetyk gwarantuje posadzenie 0,5 m² lasu! Dowiedz się więcej, odwiedzając stronę SkinTra.eu, a także zapoznaj się z naszym wpisem blogowym o kosmetykach SkinTra pod lupą!

ilość produktów: 30/35

Co musisz wiedzieć na temat marki SkinTra? To polska marka założona przez ze­spół ekspertów i kosmetologów współpracujących ze sklepem Co­si­bel­la. Opierając się na wiedzy, jaką zdobyliśmy podczas licznych kon­sul­ta­cji ko­sme­to­lo­gicz­nych, przyglądając się najnowszym tren­dom w dziedzinie kosmetologii oraz upodo­baniom naszych klien­tek, a przede wszystkim bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, stworzyliśmy koncept marki, której możesz zaufać. W linii marki SkinTra znaj­dziesz osiem pro­duk­tów: całoroczny tonik i peeling kwasowy, pre­bio­tycz­ny to­nik pie­lę­gna­cyj­ny, se­rum z wi­ta­mi­ną C i kwa­sem fe­ru­lo­wym, prebiotyczny krem nawilżający, prebiotyczny krem odżywczy, a także se­rum z re­ti­nalem. Dzięki optymalnie dobranym składnikom już po krótkim czasie regularnego stosowania, produkty SkinTra zapewnią Ci efekty porównywalne z zabiegami w gabinetach kosmetycznych. Cera będzie czysta, świeża, gładka i pozbawiona niedoskonałości.

SkinTra - w zgodzie z naturą

Marka SkinTra wie, że to z natury pochodzą najbardziej skuteczne składniki aktywne, które w laboratorium możemy jedynie odtworzyć. Dlatego firma wspie­ra­ fun­da­cję Las na Zaw­sze, która zajmuje się sadzeniem nowych lasów. Konkrety? Za każdy wyprodukowany kosmetyk marki SkinTra fundacja posadzi pół metra kwadratowego lasu. Co więcej, produkty SkinTra są umieszczane w ekologicznych opakowaniach i nie są pakowane w żadne papierowe opakowania czy folię. Wszelkie karteczki, które muszą zostać dołączone do przesyłki, drukujemy na ekologicznym papierze.

pixel