Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

Cantu

Ilość produktów: 1

Cantu to amerykańska marka stworzona z myślą o prawdziwych włosomaniaczkach: wymagających, szukających najbardziej skutecznych, a przy tym maksymalnie naturalnych receptur. Wielokrotnie nagradzana, słynie przede wszystkim z głęboko nawilżających kosmetyków bazujących na jednym z najbardziej niezwykłych składników, jakie zawdzięczamy Matce Ziemi: na maśle karite, nazywanym też masłem shea. Koniecznie przekonaj się o ich skuteczności!

Kosmetyki (nie tylko) dla kręconych włosów

Co w ofercie marki Cantu zasługuje na szczególną uwagę kobiet, które pragną mieć zdrowe, mocne i gęste włosy o zachwycającym połysku? Warto postawić przede wszystkim na odżywki emolientowe, a także bardzo popularne aktywatory skrętu, które podkreślą teksturę i blask pasm. Warto zaufać też działaniu kremów i wosków wygładzających, zawierających między innymi olej rzepakowy. Włosomaniaczkom o kręconych, wysokoporowatych lub gęstych włosach mogą spodobać się też praktyczne akcesoria marki Cantu, takie jak grzebienie o szeroko rozstawionych zębach czy elastyczne opaski do włosów, które pozwolą przejąć kontrolę nad niesforną fryzurą na przykład podczas rytuałów urodowych.

pixel