Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

zapytaj eksperta

BOGNA SKIN

Ilość produktów: 1

Polska, rodzinna marka, która z pasją tworzy naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, charakteryzujące się uniwersalizmem dla różnych typów skóry. Składniki pochodzenia roślinnego sprowadzane są z całego świata, aby uzyskać najlepsze efekty pielęgnacyjne. Ekstrakty pozyskiwane są metodą biomimikrii komórkowej, która jest bezinwazyjna dla zawartych w nich składników aktywnych. Poznaj markę i ciesz się piękną skórą!

POCHODZENIE

Bogna Skin to rodzinna polska marka kosmetyków.

PRODUKTY

Marka oferuje naturalne preparaty do pielęgnacji skóry twarzy i ciała.

CIEKAWOSTKA

Z racji wykształcenia założycielki marki z zakresu biotechnologii firma opiera się na łączeniu innowacyjnych technik z naturą roślin i skóry. Ekstrakty pozyskiwane są metodą biomimikrii komórkowej, która jest bezinwazyjna dla zawartych w nich składników aktywnych.

Do tworzenia swoich kosmetyków pielęgnacyjnych Bogna Skin wykorzystuje surowce pochodzące z różnych zakątków świata i tworzy własne receptury przeciwstarzeniowe. Bogate są one w australijskie naturalne ekstrakty roślinne, oleje tłoczone na zimno oraz składniki aktywne występujące naturalnie w naszej skórze.

Marka dba szczególnie o zachowanie aktywności substancji na każdym możliwym etapie oraz o odpowiednio wysokie stężenia dla skóry twarzy. Uważa, że zdrowa, zregenerowana skóra pozwoli uzyskać najlepsze efekty, dlatego jej preparaty skupiają się głównie na ochronie i odbudowie uszkodzonego naskórka.

Wszystkie kosmetyki są przebadane i testowane dermatologicznie.

pixel