Bist du in Deutschland? Cosibella auch!

Um Ihnen ein noch besseres Einkaufserlebnis zu bieten, leiten wir Sie zu unserem deutschen Shop weiter.

Die Produktpalette im Zielshop ist sorgfältig ausgewählt, um die Vorlieben und Bedürfnisse der deutschen Kunden zu erfüllen und ein umfassendes Einkaufserlebnis und einen persönlichen Service zu gewährleisten.

Depilacja Laserowa LIGHTSHEER® DESIRE™

LightSheer Desire™jest najnowocześniejszym na rynku urządzeniem do trwałego usuwania zbędnego owłosienia. Posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA honorowany na całym świecie.
LightSheer Desire™ trwale usuwa do 96% włosów z obszaru objętego zabiegiem.
Dzięki opatentowanym rozwiązaniom Technologia ChillTip™, Technologia HIT™ zabiegi wykonywane tym systemem są najskuteczniejsze, najszybsze i charakteryzują się najwyższym stopniem bezpieczeństwa.
Zastosowanie technologii zasysania sprawia,że zabieg jest praktycznie bezbolesny.
Jak działa Laser Light Sheer i co go wyróżnia?
Laser diodowy Light Sheer to nowoczesne urządzenie, którego jakość potwierdza certyfikat bezpieczeństwa FDA (Food & Drug Administration).
Dzięki skoncentrowanej i silnej wiązce światła lasera możliwe jest bezpieczne i kontrolowane niszczenie cebulek włosa. Impuls lasera jest jednocześnie na tyle krótki, że nie powoduje przenoszenia ciepła do otaczających mieszek tkanek.
W praktyce oznacza to, że wiązka lasera działa jedynie na wybrany obszar, nie wpływając na niszczenie tkanek sąsiadujących, nie powoduje również przebarwień skóry.
Nie ma ryzyka uszkodzenia skóry. Samo działanie lasera polega na emisji światła laserowego w głębokie partie skóry. Pochłonięta wiązka zmieniana jest przez naturalne barwniki włosów w ciepło, które z kolei ma za zadanie uszkodzić strukturę macierzy włosa.
Korzyści, efekty zabiegowe
Zabieg depilacji laserowej polecany jest przede wszystkim osobom, które z różnych przyczyn zmagają się z problemem nadmiernego owłosienia, wrastającymi włosami, czy podrażnieniami skóry np. po goleniu.
Depilacja laserowa Light Sheer przynosi doskonałe efekty i pozwala na uzyskanie stałego rezultatu. Usuwanie owłosienia metodą laserową jest też świetnym rozwiązaniem w przypadku kobiet zmagających się z hirsutyzmem.
Wskazaniem są też nadmierna potliwość, grube i widoczne włoski oraz ich szybkie odrastanie. Co więcej, depilacja laserowa to dobre rozwiązanie przy wrastających włosach oraz problemów z tradycyjnymi metodami usuwania owłosienia. Ponadto laser Light Sheer to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort, wygodę i nienaganny wygląd.
Przeciwwskazania
 • Ciąża, karmienie piersią
 • Opalenizna (również solarium - 5 tyg. oraz samoopalacze - 2 tyg.)
 • Krem z retinolem (przestać używać na 3 tyg. przed zabiegiem)
 • Leki światłouczulające, retinoidy
 • Zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek - przestać używać na 2 -3 tyg. przed zabiegiem)
 • Depilacja woskiem i pęsetą ( przestać używać na 1 miesiąc przed zabiegiem)
 • Skłonność do przebarwień
 • Bielactwo, łuszczyca, rybia łuska
 • Peeling ( przestać stosować na 1 tydzień przed zabiegiem)
 • zmiany ropne, wirusowe i bakteryjne na skórze w miejscu proponowanego zabiegu
 • Ciężkie schorzenia ogólnoustrojowe
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Zapalenia skóry
 • Ostra infekcja wirusowa
 • Opryszczka
 • Choroba nowotworowa
Zalecana ilość i częstotliwość
Główną zaletą depilacji laserowej jest przede wszystkim trwałość uzyskanego efektu. Skóra pozostaje gładka na zawsze już po wykonaniu zaledwie 6 - 8 zabiegów na daną partię ciała.
U osób, których włosy są cieńsze, może być słabszy efekt, powodem tego jest zbyt mała zawartość melaniny w mieszku. Jeśli włosy są osłabione wcześniejszymi zabiegami depilacji za pomocą wosku, pęsety czy depilatora wówczas może być konieczne przeprowadzenie większej ilości zabiegów, aby uzyskać lepsze rezultaty.
Ilość zabiegów oraz efekt uzależniony jest od fototypu, ilości, koloru, grubości włosów oraz gospodarki hormonalnej.
pixel