zapytaj eksperta

Acnemy

Ilość produktów: 13

Acnemy_pl

Hiszpańska marka, której misją jest niesienie pomocy i rozwiązań osobom zmagającym się z trądzikiem. Pod nazwą brandu kryje się portfolio specjalistycznych kosmetyków o właściwościach oczyszczających, łagodzących i przeciwzapalnych, bazujących na składnikach aktywnych charakteryzujących się dużą skutecznością działania. Zapoznaj się z ofertą marki i podejmij walkę z niedoskonałościami!

Sprawdzone kosmetyki dla osób o cerze trądzikowej

Specjalnością marki Acnemy są różnorodne kosmetyki dedykowane codziennej pielęgnacji skóry trądzikowej, z dużą liczbą bolesnych wyprysków, krost, grudek czy zaskórników. To w zdecydowanej większości produkty służące głębokiemu oczyszczeniu skóry, co pomaga zapobiegać powstawaniu nowych zmian i przyspiesza proces gojenia zmian już istniejących. Kosmetyki Acnemy zawierają w swoim składzie substancje aktywne o właściwościach oczyszczających, łagodzących podrażnienia, zmniejszających stany zapalne, a tym samym redukujących skłonność do powstawania nowych wyprysków.

Peelingi i żele oczyszczające Acnemy

W sklepie Cosibella.pl znajdziesz kilka kategorii kosmetyków do cery trądzikowej marki Acnemy. Są to przede wszystkim specjalne sera, które pomagają w wysuszaniu wyprysków i redukcji nieestetycznych przebarwień skóry po wypryskach – dobry przykład to dwufazowe serum punktowe wysuszające wypryski. Są to również żele oczyszczające dedykowane osobom o skórze skłonnej do trądziku, delikatne peelingi wspierające naturalne procesy regeneracji skóry uszkodzonej przez liczne wypryski czy specjalne kremy, które pomagają w codziennej pielęgnacji cery trądzikowej.

Jeśli zmagasz się z problemami skórnymi natury trądzikowej, zapoznaj się z ofertą Acnemy, marki specjalizującej się w produkcji nowoczesnych, charakteryzujących się dużą skutecznością działania kosmetyków do pielęgnacji cery trądzikowej. Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć po wybrane rodzaje kosmetyków tej marki, od żeli zaczynając, przez kremy, a na specjalistycznych serach kończąc. Już dziś zamów coś dla siebie lub na prezent!
pixel