zapytaj eksperta

Swanicoco

Ilość produktów: 37

Wypróbuj oryginalne kosmetyki koreańskiej marki Swanicoco, a szybko przekonasz się o wysokiej skuteczności ich pielęgnującego działania. To produkty wegańskie, bazujące na składnikach pochodzenia roślinnego, czerpiące z potęgi natury dla zapewniania skutecznego wsparcia cerze kobiet w każdym wieku. Zapoznaj się z bogatą kolekcją kosmetyków z Korei i wybierz produkt o pożądanych właściwościach.

ilość produktów: 30/37

Hipoalergiczne kosmetyki z Korei

Doceniając wysoką skuteczność naturalnych koreańskich kosmetyków, do oferty sklepu Cosibella.pl wprowadziliśmy wiele produktów południowokoreańskiej marki Swanicoco. To zarówno różnego rodzaju kremy, jak i inne produkty kosmetyczne dedykowane codziennej pielęgnacji skóry każdego rodzaju. Są to produkty hipoalergiczne, które mogą stosować kobiety z alergiami, o skórze wrażliwej, podatnej na podrażnienia. To kosmetyki bazujące na unikalnych ekstraktach roślinnych charakteryzujących się silnymi właściwościami odżywiającymi i pielęgnacyjnymi. Znajdziesz w tym miejscu kremy do twarzy, tonery i pianki oczyszczające, odżywcze olejki, wody micelarne, serum do twarzy, rewitalizujące maseczki, antysłoneczne sztyfty i wiele innych.

Kremy z ochroną przeciwsłoneczną

Jedną ze specjalności południowokoreańskiej marki są specjalistyczne kosmetyki do pielęgnacji twarzy z filtrem przeciwsłonecznym, zabezpieczające cerę przed niszczącym wpływem promieniowania ultrafioletowego. Przykładowe kosmetyki Swanicoco z ochroną przeciwsłoneczną to żel nawilżający All Day Care Pro-Biom Sun Gel i przeciwsłoneczny sztyft do cery trądzikowej Daily UV Shield Sun Stick. Wśród przeciwsłonecznych kosmetyków marki Swanicoco wymienić można również regeneracyjne mleczko z filtrami czy kosmetyki ze śluzem ślimaka, które nawilżają i chronią skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Zapoznaj się z pełną listą oryginalnych kosmetyków koreańskiej marki i wybierz coś dla siebie. Produkty Swanicoco to kosmetyki wegańskie, hipoalergiczne, wolne od wielu substancji drażniących, takich jak sztuczne aromaty, barwniki, oleje mineralne i konserwanty.
pixel