Your Natural Side

Ilość produktów: 79

Polski producent oferujący nie tylko półprodukty, jak oleje czy hydrolaty, ale również gotowe kosmetyki. Marka powstała z pasji do naturalności, z jednoczesną troską i dbałością o środowisko. Każdy z etapów produkcji jest przemyślany, a surowce wyselekcjonowane z organicznych źródeł, co składa się na najwyższą jakość produktów. Sprawdź je już teraz!

ilość produktów: 30/79

Your Natural Side to polski producent kosmetyków naturalnych, wysokiej jakości i bardzo lubianych przez fanki eko lifestyle’u. Marka powstała z pasji do naturalnej pielęgnacji, a także z wiary w to, że eko-produkty wcale nie muszą być drogie i luksusowe. Każdy powinien mieć możliwość stosować je w codziennej pielęgnacji twarzy, ciała czy włosów. Misją Your Natural Side jest mądre podejście do każdego etapu produkcji. Dzięki temu w kosmetykach stosowane są starannie wybrane surowce, a materiały opakowaniowe, które nie mogą zostać poddane recyklingowi, są ograniczane do minimum. Marka od 2014 roku bezustannie się rozwija i rozbudowuje swoją ofertę. W tej chwili posiada jedną z najbogatszych gam produktów naturalnych na polskim rynku.

Naturalne bestsellery z portfolio Your Natural Side

W ofercie marki Your Natural Side znajdują się oleje kosmetyczne, masła, glinki, mydła, peelingi, sera, produkowane (jak podkreślają właściciele) w 100% bez kompromisów. Bestsellerami producenta są oleje naturalne, wody roślinne (inaczej hydrolaty), peelingi z pestek (dobre nie tylko dla Ciebie, ale też dla natury), masła, mydła czy glinki. Fanki zaawansowanej pielęgnacji w duchu eko przekonają się z pewnością do koncentratów, które walczą z takimi problemami skórnymi, jak wypryski czy nadmierna wrażliwość. Jeśli lubisz efekt pięknych, miękkich i jędrnych ust, spodobają Ci się też cukrowe peelingi do ust z naturalnymi olejami, które wygładzą i odżywią naskórek.

pixel