Nowa Kosmetyka

Ilość produktów: 16

Polska marka oferująca ręcznie wytwarzane kosmetyki do pielęgnacji twarzy, włosów i paznokci. Firma specjalizuje się w produkcji kosmetyków bazujących na naturalnych, odżywczych olejach roślinnych, wspomagających procesy regeneracji skóry. Produkty są tworzone zgodnie z ruchem zero waste, zamknięte w stylowych opakowaniach wykonanych z materiałów łatwych w utylizacji. Sprawdź i wybierz coś dla siebie!

Najlepsze produkty od Nowa Kosmetyka

Klientom naszego sklepu polecamy szereg naturalnych kosmetyków dedykowanych pielęgnacji cery, włosów i paznokci. Znajdziesz w tym miejscu m.in. naturalne mydło do ciała i włosów, dwufazowe serum do twarzy, różnego rodzaju kremy o działaniu nawilżającym i regeneracyjnym, odżywające maski do włosów i wiele więcej. Bazą do przygotowania prezentowanych kosmetyków są różnego rodzaju surowce roślinne, przede wszystkim naturalne oleje, olejki eteryczne, witaminy i proteiny.

Naturalne oleje i inne składniki odżywcze w służbie urody

Produktem szczególnie chętnie stosowanym przez polską firmę Nowa Kosmetyka jest charakteryzujący się silnym działaniem antybakteryjnym, organiczny olejek z drzewa herbacianego. W kosmetykach tej marki znajdziemy również wiele innych olejów roślinnych, w tym o właściwościach natłuszczających i nawilżających. Często są to produkty wzbogacane odżywczymi witaminami i proteinami wspierającymi naturalne procesy regeneracji. Kosmetyki marki Nowa Kosmetyka to także oferowany przez nasz sklep tonik o właściwościach lekko złuszczających czy specjalne serum przeznaczone do wzmocnienia i odbudowy uszkodzonych paznokci.

Zamawiaj kosmetyki wyprodukowane zgodnie z zasadą zero waste, bazujące na naturalnych surowcach pochodzenia roślinnego, zamknięte w stylowych opakowaniach wykonanych z materiałów łatwych w utylizacji. Skorzystaj z naszej oferty, by wypróbować oryginalne produkty kosmetyczne polskiej firmy Nowa Kosmetyka. Sprawdź, które z nich przydadzą się w codziennej pielęgnacji Twojej cery, włosów lub paznokci. Zapraszamy do składania zamówień!
pixel