Bath Bullet

( ilość produktów: 8 )

Świece sojowe Bath Bullet

Bath Bullet to polska rodzinna firma, która powstała z miłości do natury i przyjemnych chwil związanych z urodowymi rytuałami, które można sobie zafundować w domowym zaciszu. Prowadzą ją dwie siostry: Karolina, absolwentka biologii i psychologii w biznesie, od lat związana z branżą kosmetyczną oraz Marta, która na co dzień pracuje w księgowości w korporacji (jak sama mówi, bardzo przyjaznej). Absolwentka filologii i rachunkowości, od lat rozwija się jako… joginka - zarówno w wymiarze fizycznym, jak i duchowym.

Obie doskonale wiedzą, jaki wpływ na zdrowie całego organizmu ma odpowiednie samopoczucie i zadbanie właśnie o sferę ducha i zmysłów. Pomogą Ci w tym produkty, które znajdziesz w ofercie marki Bath Bullet: świece sojowe wyróżniające się wyjątkowymi kompozycjami zapachowymi i zapachy do szafy. Już niedługo przedsiębiorcze siostry zajmą się też produkcją kul kąpielowych, które podobnie jak świece, z miejsca na pewno staną się bestsellerami.

Bath Bullet - z miłością i pasją

Każdy produkt i obligatoryjnie przechodzi przez ręce właścicielek. Dlaczego? Same przyznają, że mieszanie baz świec z olejkami zapachowymi to po prostu ich autentyczna pasja, której nie chciałyby powierzać nikomu innemu. Da się to wyczuć: świece Bath Bullet mają w sobie to “coś”, co sprawia, że wpływają na nastrój nie tylko aromaterapeutycznymi właściwościami, ale też pozytywną energią, która stoi za całą tą niedużą marką. Świece i inne produkty tworzone są nie tylko ręcznie, ale też ze szczególną starannością, bez pośpiechu i w duchu human and pet friendly. To się nazywa czysta przyjemność!
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel