BackToComfort

Ilość produktów: 8
BackToComfort to polska marka kosmetyczna, która powstała jako odpowiedź na potrzeby pacjentów Centrum Dermatologii Symbiosis mieszczący się w Poznaniu, sercu Wielkopolski. Zakład Produkcyjny i Laboratorium badawczo-rozwojowe marki znajdują się w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym, można więc śmiało powiedzieć, że nad produktami BackToComfort, na każdym etapie produkcji, trzymają pieczę najlepsi eksperci.

Kosmetyki te są nie tylko wytwarzane w oparciu o najbardziej zaawansowane technologie, ale też wnikliwie badane i testowane - po to, żeby gwarantowały maksymalne bezpieczeństwo, ale też skuteczność. Co ciekawe, produkty BackToComfort są przedmiotem licznych badań naukowych i prac dyplomowych między innymi studentów z Politechniki Poznańskiej, Wyższej Szkoły Zdrowia i Urody w Poznaniu czy Uniwersytetu Medycznego. Twórcą marki jest Ewa Kilian-Pięta, prezes Symbiosis Sp. z o.o. i założyciel firmy, kosmetolog i absolwent kierunku Chemia kosmeceutyczna na Wydziale Chemii UAM w Poznaniu.

BackToComfort - powrót do komfortu, którego potrzebujesz

Kosmeceutyki BackToComfort mają pomóc kompleksowo zadbać o piękny wygląd skóry, przywrócić jej komfort (zgodnie z nazwą brandu) i ochronić przed niesprzyjającymi czynnikami zewnętrznymi. A wszystko to w oparciu o precyzyjnie dobrane składniki aktywne, które świetnie się sprawdzają w niwelowaniu nawet najtrudniejszych do pokonania problemów skórnych, takich jak trądzik młodzieńczy i różowaty, przebarwienia czy nadwrażliwość i skłonność do podrażnień. W ofercie znajdziesz wszystko, co jest co potrzebne, żeby poczuć się lepiej we własnej skórze.
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel