Bielenda Professional

Ilość produktów: 31
Bielenda Professional to linia profesjonalnych kosmetyków zapewniających kompleksową pielęgnację skóry. Przeznaczone są również do użytku indywidualnego, ale opracowane zostały przede wszystkim z myślą o potrzebach profesjonalistów z gabinetów kosmetycznych, ośrodków odnowy biologicznej oraz Wellness & Spa.

Firma Bielenda Kosmetyki Naturalne działa na rynku nieprzerwanie od 1990 roku, śmiało podążając za trendami i potrzebami swoich klientek, a do tego czerpiąc pełnymi garściami ze swoich doświadczeń i kosmetycznego know-how. Szeroki wachlarz produktów do pielęgnacji twarzy i cała cieszy się powodzeniem i klientek, i ekspertów, co potwierdzają nie tylko znakomite opinie w internecie, ale też branżowe nagrody.

Światowe trendy w kosmetologii według polskiej marki Bielenda

Każdy etap opracowania kosmetyków, od pomysły po finalny produkt, ma miejsce w krakowskiej siedzibie marki Bielenda. Wszystkie poddawane są rygorystycznym badaniom i testom laboratoryjnym, możesz więc być pewna, że kosmetyki Bielenda Professional są bezpieczne, skuteczne i wydajne. Marka może się pochwalić licznymi certyfikatami, w tym nadanym przez Międzynarodowy Standard Zarządzania Środowiskowego, który ma na celu minimalizację wpływu działalności firmy na środowisko naturalne.

Kosmetyki Bielenda Professional to między innymi maski (na przykład z algami), kremy do twarzy i pod oczy, toniki czy sera upiększające. Polska marka zajmuje się też prowadzeniem szkoleń dla kosmetyczek, które pracują w oparciu o produkty z oferty firmy.
ilość produktów: 21/31
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel