Mukti

Ilość produktów: 10

POCHODZENIE

Mukti to australijska marka założona w 2000 roku przez Mukti - eko-aktywistkę, autorkę "Truth in Beauty" i pioniera zielonej chemii kosmetycznej.

PRODUKTY

Producent oferuje organiczne kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy, ciała i włosów. Ich opakowania są przyjazne dla środowiska.

CIEKAWOSTKA

Nazwa marki wywodzi się z sanskrytu i oznacza uwolnienie się od lęku, ignorancji i błędnej wiedzy. W języku hindi oznacza odrodzenie.

Uznane na całym świecie i wielokrotnie nagradzane formulacje Mukti zawierają aktywne biologicznie ekstrakty komórkowe pochodzące z Australii. Marka inspiruje się naturą i do ich tworzenia wykorzystuje najwyższej jakości surowce bez zbędnych wypełniaczy. Produkty zamknięte są w buteleczkach wykonanych z fioletowego szkła biofotonicznego, aby zapewnić im największą ochronę i zachować efektywność działania.

Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel