BOGNA SKIN

Ilość produktów: 10

Polska, rodzinna marka, która z pasją tworzy naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, charakteryzujące się uniwersalizmem dla różnych typów skóry. Składniki pochodzenia roślinnego sprowadzane są z całego świata, aby uzyskać najlepsze efekty pielęgnacyjne. Ekstrakty pozyskiwane są metodą biomimikrii komórkowej, która jest bezinwazyjna dla zawartych w nich składników aktywnych. Poznaj markę i ciesz się piękną skórą!

POCHODZENIE

Bogna Skin to rodzinna polska marka kosmetyków.

PRODUKTY

Marka oferuje naturalne preparaty do pielęgnacji skóry twarzy i ciała.

CIEKAWOSTKA

Z racji wykształcenia założycielki marki z zakresu biotechnologii firma opiera się na łączeniu innowacyjnych technik z naturą roślin i skóry. Ekstrakty pozyskiwane są metodą biomimikrii komórkowej, która jest bezinwazyjna dla zawartych w nich składników aktywnych.

Do tworzenia swoich kosmetyków pielęgnacyjnych Bogna Skin wykorzystuje surowce pochodzące z różnych zakątków świata i tworzy własne receptury przeciwstarzeniowe. Bogate są one w australijskie naturalne ekstrakty roślinne, oleje tłoczone na zimno oraz składniki aktywne występujące naturalnie w naszej skórze.

Marka dba szczególnie o zachowanie aktywności substancji na każdym możliwym etapie oraz o odpowiednio wysokie stężenia dla skóry twarzy. Uważa, że zdrowa, zregenerowana skóra pozwoli uzyskać najlepsze efekty, dlatego jej preparaty skupiają się głównie na ochronie i odbudowie uszkodzonego naskórka.

Wszystkie kosmetyki są przebadane i testowane dermatologicznie.

Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel