Duetus

Ilość produktów: 2

Duetus to polski producent kosmetyków tworzący naturalne i wegańskie produkty pielęgnacyjne. Marka Duetus stawia na minimalizm, funkcjonalność i uniwersalność, dlatego swoje kosmetyki tworzy tak, aby były odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn - stąd nazwa „DUET-us”. Kosmetyki zostały stworzone z myślą o skórze mieszanej z niedoskonałościami, oparte są o właściwości regulująco-detoksykujące. Koniecznie się z nimi zapoznaj!

Duetus to polski producent kosmetyków naturalnych i wegańskich, tworzonych w konwencji minimalizmu i uniwersalizmu. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim niezbyt rozbudowane, maksymalnie przychylne skórze składy, które świetnie się sprawdzą zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn (często w kontekście pielęgnacji bardziej wymagających). Dokładnie tak: kosmetyki Duetus (nazwa pochodzi od słowa “duet”) można stosować w parze! Uniseksowe są same opakowania, utrzymane w minimalistycznej estetyce i wyrazistej kolorystyce bazującej na trzech kolorach: czarnym, białym i żółtym. To design, który wpadnie w oko każdemu, bez względu na płeć i styl. Informacja, która może wpłynąć na Twoje zakupowe decyzje? Duetus to marka siostrzana tak cenionych i rekomendowanych przez ekspertów marek, jak Sylveco i Vianek!

Dla każdego coś dobrego. Co w ofercie marki Duetus zasługuje na Twoją uwagę?

Produkty te opracowane zostały przede wszystkim z myślą o potrzebach skóry mieszanej, z jaką często klienci brandu mają największy problem. Z jednej strony cery takie lubią się przesuszać, z drugiej - przetłuszczać i reagować wypryskami czy rozszerzonymi porami. Odpowiedzią na takie kłopoty są kosmetyki Duetus, o działaniu regulująco-detoksykującym z węglem aktywnym, specjalnie dobranymi olejami czy kwasami. W ofercie polskiego producenta warto też zwrócić uwagę na produkty o działaniu antysmogowym, idealne nie tylko dla mieszkańców dużych miast, w którym największą bolączką często jest smog.
pixel