D'Alchemy

( ilość produktów: 23 )

POCHODZENIE

D'Alchemy to polski twórca kosmetyków naturalnych.

PRODUKTY

Producent oferuje produkty do pielęgnacji skóry twarzy oraz ciała. Wszystkie kosmetyki są wegańskie i w pełni naturalne.

CIEKAWOSTKA

Marka wykorzystuje opakowania z biofotonicznego szkła, które zatrzymuje prawie całe spektrum światła widzialnego, co wpływa na dłuższą świeżość i trwałość preparatów.

Nazwa marki została zaczerpnięta ze średniowiecznej filozofii, w której ówcześni Alchemicy działali zawsze w zgodzie z prawami natury: starali się jej służyć i nigdy nad nią nie panować. D'Alchemy wierzy, że rytuał pielęgnacyjny ma na nas wpływ holistyczny i dlatego w swoich produktach dostarcza nam to, co najlepsze.

Formuły produktów marki D'Alchemy bogate są w wysokiej jakości składniki naturalne, ekstrakty roślinne o udowodnionym działaniu, a zamiast wody stosowane są hydrolaty roślinne. W kosmetykach marki nie znajdziesz wątpliwych i zbędnych składników, jak formaldehyd, syntetyczne zapachy czy barwniki.

D’Alchemy to polska marka kosmetyków w 100% naturalnych, odpowiednich dla wegan i szalenie skutecznych, o czym świadczą opinie ekspertów i klientów. Jej nazwa odnosi się do średniowiecznej alchemii, która łączyła wiedzę o poszczególnych pierwiastkach z magią. Właśnie takie holistyczne podejście do pielęgnacji urody przyświecało założycielom D’Alchemy. W formułach produktów tego producenta stosowane są takie składniki jak wyciągi z ziół (krwawnika, dziurawca czy rumianku), masło shea, ekstrakty z alg, owoców i innych roślin czy oleje naturalne. Zamiast wody do produkcji kosmetyków D’Alchemy stosuje się hydrolaty kwiatowe, dzięki czemu maksymalnie potęguje się efekt upiększający. Na co warto postawić? Na kremy do twarzy do różnych typów cery, balsamy do ciała, kremy pod oczy czy na uwielbiany przez klientów krem do rąk z werbeną i cytryną.

Magia w czarnym szkle, czyli opakowania kosmetyków D’Alchemy

Nowatorskość marki polega jednak nie tylko na wykorzystywaniu najwyższej jakości składników aktywnych, ale też na umiejętnym ich opakowaniu. Butelki i słoiczki D’Alchemy wykonane są z biofotonicznego szkła, które zatrzymuje prawie całe spektrum światła widzialnego. Co to oznacza w praktyce? Że ich zawartość nie ma kontaktu z promieniami słonecznymi, dzięki czemu dłużej pozostaje świeża. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest możliwość wyeliminowania ze składów produktów Alchemy wszelkich niepotrzebnych nikomu do szczęścia, za to potencjalnie szkodliwych składników: sztucznych barwników czy formaldehydu. Plusem produktów tej polskiej marki są fantastyczne zapachy, o których dosłownie krążą legendy!
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel