Skin79

Ilość produktów: 37

Koreańska marka kosmetyczna, oferująca naturalne produkty do pielęgnacji i ochrony skóry twarzy, znane i lubiane na całym świecie. Nazwa Skin79 nawiązuje do koreańskiego słowa „przyjaciel". Oznacza to, że marka po koleżeńsku pragnie podarować swoim klientkom to, co najlepsze. Firma tworzy produkty, wykorzystując niesamowite właściwości roślin, w połączeniu z tradycyjnymi azjatyckimi recepturami oraz współczesnymi technologiami laboratoryjnymi. Sprawdź je!

ilość produktów: 30/37

POCHODZENIE

Skin79 to koreańska marka kosmetyczna.

PRODUKTY

Marka oferuje naturalne produkty do pielęgnacji i ochrony skóry twarzy, znane i lubiane na całym świecie.

CIEKAWOSTKA

Nazwa Skin79 nawiązuje do koreańskiego słowa "przyjaciel". Oznacza to, że marka po koleżeńsku pragnie podarować swoim klientkom to, co najlepsze.

Firma tworzy produkty, wykorzystując niesamowite właściwości roślin, w połączeniu z tradycyjnymi azjatyckimi recepturami oraz współczesnymi technologiami laboratoryjnymi. Cieszą się one zaufaniem wielu osób o różnych rodzajach skóry. Swoją popularność zyskały również dzięki wysokiej jakości i jednocześnie przyjaznej cenie.

Doceniona w branży beauty marka wielokrotnie zdobyła tytuły PRODUKT ROKU w plebiscycie gazety Women's Health.

Jeśli interesuje Cię, jak Koreanki dbają o swoją skórę i zapobiegają jej starzeniu koniecznie zajrzyj na wpisy blogowe - Koreańska pielęgnacja oraz Ochrona skóry przed słońcem.

pixel