Alkmie

Ilość produktów: 41

POCHODZENIE

Alkmie to polska marka organicznych kosmetyków, której współzałożycielką jest Justyna Żukowska-Bodnar.

PRODUKTY

Marka oferuje naturalne kosmetyki do twarzy i ciała. Każdy z nich jest oznakowany jako wegański, a opakowania są przyjazne środowisku.

CIEKAWOSTKA

To, co wyróżnia Alkmie to fakt, że jako pierwsi stworzyli kompletne SPA dla wegan i wegetarian.

Innowacyjne połączenia starodawnych tradycji oraz nowinek kosmetologicznych przyczyniły się do powstania marki Alkmie. Polskie kosmetyki tworzą ludzie, którzy latami zdobywali doświadczenie oraz wiedzę współpracując i tworząc z innymi markami. Obecnie przekłada się to na powstawanie wielokrotnie nagradzanych i wyróżnianych produktów pielęgnacyjnych. Podczas produkcji wykorzystują oni wyłącznie najnowocześniejsze surowce, które pochodzą z ekologicznych źródeł, a ich skuteczność potwierdzona jest badaniami klinicznymi.

Naturalne składniki i substancje tworzą profesjonalne kosmetyki, które znajdą swoje zastosowanie w pielęgnacji każdej skóry. Kosmetyki zostały podzielone na serie - No1 dla skóry dojrzałej, No2 dla każdego typu skóry, No3 dla skóry suchej i wrażliwej, No4 dla skóry zmęczonej ze zmianami pigmentacyjnymi.

Marka Alkmie to siostrzana firma MomMe - równie polecanej marki kosmetyków dedykowanych dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.

ilość produktów: 21/41
Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.
Zamknij
pixel