Herbaria

Ilość produktów: 7

Węgierska marka produktów do włosów, skupiająca się na skórze głowy. Największym bestsellerem marki są naturalne wcierki, które odpowiadają na różne problemy skalpu. Wzmacniają i odżywiają cebulki włosów, przez co zmniejszają ich wypadanie i pobudzają je do wzrostu. Mają one również właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne, a także seboregulujące i przeciwłupieżowe. Wspomóż porost swoich włosów wraz z Herbarią!

POCHODZENIE

Herbaria to węgierska marka, która działa na rynku od 1949 roku.

PRODUKTY

Firma jest liderem w swoim kraju w produkowaniu i rozprowadzaniu ziół, dzięki którym tworzy kosmetyki, herbaty oraz innego rodzaju naturalne produkty.

CIEKAWOSTKA

Na polski rynek preparaty do włosów Herbaria dotarły już w latach 70. Od tamtej pory cieszą się ogromną popularnością przez niesamowite działanie na włosy i skórę głowy.

Herbaria to marka z Węgier, która może się poszczycić wyjątkowo długą tradycją. Działa na rynku kosmetycznym od 1949 roku, a w Polsce jej produkty są hitem nieprzerwanie od lat 70. Co stoi za popularnością Herbaria? Firma jest w swoim kraju niekwestionowanym liderem w produkcji i rozprowadzaniu ziół, na bazie których tworzy kosmetyki, herbaty oraz wiele innych naturalnych produktów. W naszym sklepie znajdziesz wybór produktów do pielęgnacji włosów, które nie mają sobie równych pod względem skuteczności w kosmyków matowych, wypadających, puszących się czy zniszczonych. Ekstrakty z pokrzywy, korzenia chrzanu, owoców jałowca pospolitego czy oregano - to składniki, które docenisz w codziennej pielęgnacji swoich pasm.

Pielęgnacja włosów według Herbaria - w jakie kosmetyki zainwestować?

Szczególnym uwielbieniem wśród produktów marki Herbaria od lat cieszą się naturalne szampony i wcierki Banfi, które wzmacniają i odżywiają cebulki włosów, zmniejszając ich wypadanie i pobudzając je do wzrostu. Oprócz tego te wielofunkcyjne specyfiki mają również właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne, a także seboregulujące i przeciwłupieżowe. To must have w łazience każdego, kto wysoko sobie ceni piękną fryzurę jako najlepszą oprawę naturalnej urody. Te produkty, w wersji Lady Banfi, dostępne są w bardziej “kobiecych”, delikatniejszych wersjach, o nieco mniej ziołowym zapachu. To ukłon w stronę tych, którzy nie przepadają za zapachami typowymi dla roślinnych produktów do pielęgnacji włosów.
pixel